Za nami rozdaniem Oskarów w świecie gier, czyli The Game Awards 2018. Jaka gra została uznana za najlepszą w tym roku? Które produkcje wygrały w swoich kategoriach? Poznajcie zwycięzców prestiżowych nagród!

W trakcie The Game Awards 2018 zaprezentowano wiele świetnych gier. Jednak dla wielu najważniejsze były nagrody. Pełna lista zwycięzców The Game Awards 2018 prezentuje się następująco:

Game of the Year

Assassin’s Creed Odyssey
Celeste
God of War [WYGRANY]
Marvel’s Spider-Man
Monster Hunter: World
Red Dead Redemption 2

Best Game Direction

A Way Out
Detroit: Become Human
God of War [WYGRANY]
Marvel’s Spider-Man
Red Dead Redemption 2

Best Narrative

Detroit: Become Human
God of War
Life is Strange 2: Episode 1
Marvel’s Spider-Man
Red Dead Redemption 2 [WYGRANY]

Best Art Direction

Assassin’s Creed Odyssey
God of War
Octopath Traveler
Red Dead Redemption 2
Return of the Obra Dinn [WYGRANY]

Best Score / Music

Celeste
God of War
Marvel’s Spider-Man
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Octopath Traveler
Red Dead Redemption 2 [WYGRANY]

Best Audio Design

Call of Duty: Black Ops 4
Forza Horizon 4
God of War
Marvel’s Spider-Man
Red Dead Redemption 2 [WYGRANY]

Best Performance

Bryan Dechart as Connor, Detroit: Become Human
Christopher Judge as Kratos, God of War
Melissanthi Mahut as Kassandra, Assassin’s Creed Odyssey
Roger Clark as Arthur Morgan, Red Dead Redemption II [WYGRANY]
Yuri Lowenthal as Peter Parker, Marvel’s Spider-Man

Games for Impact

11-11 Memories Retold
Celeste [WYGRANY]
Florence
Life is Strange 2: Episode 1
The Missing: JJ Macfield and the Island of Memories

Best Ongoing Game

Destiny 2: Forsaken
Fortnite [WYGRANY]
No Man’s Sky
Overwatch
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Best Independent Game

Celeste [WYGRANY]
Dead Cells
Into the Breach
Return of the Obra Dinn
The Messenger

Best Mobile Game

Donut County
Florence [WYGRANY]
Fortnite
PUBG MOBILE
Reigns: Game of Thrones

Best VR/AR Game

Astro Bot Rescue Mission [WYGRANY]
Beat Saber
Firewall Zero Hour
Moss
Tetris Effect

Best Action Game

Call of Duty: Black Ops 4
Dead Cells [WYGRANY]
Destiny 2: Forsaken
Far Cry 5
Mega Man 11

Best Action/Adventure Game

Assassin’s Creed Odyssey
God of War [WYGRANY]
Marvel’s Spider-Man
Red Dead Redemption 2 Rocks
Shadow of the Tomb Raider

Best Role-Playing Game

Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age
Monster Hunter: World [WYGRANY]
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Octopath Traveler
Pillars of Eternity II: Deadfire

Best Fighting Game

BlazBlue: Cross Tag Battle
Dragon Ball FighterZ [WYGRANY]
Soul Calibur VI
Street Fighter V: Arcade Edition

Best Family Game

Mario Tennis Aces
Nintendo Labo
Overcooked 2 [WYGRANY]
Starlink: Battle for Atlas
Super Mario Party

Best Strategy Game

The Banner Saga 3
Battlemech
Frostpunk
Into the Breach [WYGRANY]
Valkyria Chronicles 4

Best Sports/Racing Game

FIFA 19
Forza Horizon 4 [WYGRANY]
Mario Tennis Aces
NBA 2K19
Pro Evolution Soccer 2019

Best Debut Indie Game

Donut County
Florence
Moss
The Messenger [WYGRANY]
Yoku’s Island Express

Best Multiplayer Game

Call of Duty: Black Ops 4
Destiny 2: Forsaken
Fortnite [WYGRANY]
Monster Hunter: World
Sea of Thieves

Best Esports Game

Counter-Strike: Global Offensive
DOTA 2
Fortnite
League of Legends
Overwatch [WYGRANY]

Best Esports Player

Dominique “SonicFox” McLean (Echo Fox, Dragon Ball FighterZ) [WYGRANY]
Hajime “Tokido” Taniguchi (Echo Fox, Street Fighter V)
Jian “Uzi” Zi-Hao (Royal Never Give Up, League of Legends)
Oleksandr “s1mple” Kostyliev (Natus Vincere, CS:GO)
Sung-hyeon “JJoNak” Bang (New York Excelsior, Overwatch)

Best Esports Team

Astralis, CS:GO
Cloud9, LoL [WYGRANY]
Fnatic, LoL
London Spitfire, Overwatch
OG, DOTA 2

Best Esports Coach

Bok “Reapered” Han-gyu, Cloud9 [WYGRANY]
Cristian “ppasarel” Bănăseanu, OG
Danny “zonic” Sørensen, Astralis
Dylan Falco, Fnatic
Jakob “YamatoCannon” Mebdi, Team Vitality
Janko “YNk” Paunovic, MiBR

Best Esports Event

ELEAGUE Major: Boston 2018
EVO 2018
League of Legends World Championship [WYGRANY]
Overwatch League Grand Finals
The International 2018

Best Esports Host

Alex “Goldenboy” Mendez
Alex “Machine” Richardson
Anders Blume
Eefje “Sjokz” Depoortere [WYGRANY]
Paul “RedEye” Chaloner

Best Esports Moment

C9 Comeback Win In Triple OT vs FAZE, ELEAGUE [WYGRANY]
G2 Beating RNG, LoL Worlds
KT vs IG Base Race, LoL Worlds
OG’s Massive Upset of LGD, DOTA 2 Finals
SonicFox Side Switch Against Go1 in DBZ, Evo

Content Creator Of The Year

Dr. Lupo
Myth
Ninja [WYGRANY]
Pokimane
Willyrex

Student Game Award

Combat 2018 [WYGRANY]
Dash Quasar
JERA
LIFF
RE: Charge

1 KOMENTARZ

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię