Strona głównaGryAktualnościThe Game Awards 2018 - najważniejsze zapowiedzi z nocnego rozdania nagród

The Game Awards 2018 – najważniejsze zapowiedzi z nocnego rozdania nagród

W nocy czasu polskiego odbyło się rozdanie Oskarów w świecie gier, czyli The Game Awards 2018. Jednak dla widzów nie to było najważniejsze. W trakcie wydarzenia zaprezentowano sporo nowych gier. Oto najważniejsze z nich.

Pomysłodawca The Game Awards na kilka dni przed wydarzeniem obiecywał, że zobaczymy na imprezie ponad 10 nowych gier, które wcześniej nie były nigdzie prezentowane. Słowa dotrzymał. My zebraliśmy te najważniejsze w jednym miejscu.

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Potwierdzona została nowa wersja Crash Team Racing. Jest to stworzony od zera remake pierwszego Crash Team Racing na pierwsze PlayStation! Premiera w czerwcu 2019 na PS4, XOne i Switch!

Mortal Kombat 11

W trakcie The Game Awards 2018 oficjalnie została zapowiedziana gra Mortal Kombat 11. Legendarna bijatyka powraca. Do sklepów trafi 23 kwietnia 2019 roku. Więcej szczegółów poznamy 17 stycznia w trakcie oficjalnej prezentacji.

Dragon Age 4 powstaje

Otrzymaliśmy też potwierdzenie, że Dragon Age 4 powstaje. I to w sumie tyle. Nie znamy nawet ostatecznego tytułu, a tym bardziej daty premiery.

Atlas – zapowiedź

Twórcy Ark: Survival Evolved zapowiedzieli nową grę – Atlas. Ma to być survival MMO. Early Access rusza 15 grudnia.

Journey to the Savage Planet

Nowa gra Aleksa Hutchinsona, który pracował między innymi przy Far Cry 4.

Nowy trailer Anthem

Dauntless – trailer

Trailer nowej gry na PS4 – Dauntless. Premiera w kwietniu 2019 roku.

Stranger Things 3 The Game

Nowa gra w świecie Stranger Things. Tak samo, jak film, jest w mocnych klimatach retro.

Rage 2 – nowy trailer

Premiera w maju 2019 roku.

Epic Launcher staje się sklepem z grami

O tym pisaliśmy już kilka dni temu, ale w trakcie The Game Awards 2018 informacja została powtórzona i potwierdzona – Epic Launcher staje się sklepem z grami i chce konkurować ze Steamem. Co najważniejsze, sklep już działa i można kupować gry. Dostępne są między innymi Darksiders 3 czy też Super Meat Boy.

Nowa gra RPG Obsidian to The Outer Worlds

Obsidian potwierdziło, że pracuje nad nową grą RPG o nazwie The Outer Worlds. Gra będzie osadzona w świecie science-fiction. Gracze będą mogli przemierzać galaktyki w poszukiwaniu nowych przygód. Trzeba przyznać, że na pierwszych materiałach gra prezentuje się niezwykle ciekawie.

Ashen debiutuje na Xbox One i PC

Piękna przygodowa gra akcji Ashen powstała od przynajmniej 4 lat. Początkowo została zapowiedziana jako exclusive na Xbox One. W nocy niespodziewanie zadebiutowała i jest już dostępna na konsoli Microsoftu, a także na PC-tach, między innymi w sklepie Epic Launcher.

Nowy Far Cry będzie post-apokaliptycznym sequelem piątki

O tym też dowiedzieliśmy się już przed The Game Awards, ale w trakcie imprezy zobaczyliśmy potwierdzenie. Far Cry: New Dawn będzie bezpośrednią kontynuacją piątki, ale w post-apokaliptycznym świecie. Gra zadebiutuje już 15 lutego na PlayStation 4 i Xbox One w cenie 39,99 dolarów.

Switch dostaje ekskluzywną grę z bohaterami Marvela

Na Nintendo Switch debiutuje gra Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. To gra przygodowa z bohaterami Marvela w roli głównej. Za produkcję odpowiada studio, które ma na swoim koncie Ninja Gaiden oraz Nioh.

Twórcy No Man’s Sky tworzą nową grę – The Last Campfire

Hello Games tworzy nową grę. Tym razem nie chodzi o rozmach No Man’s Sky. The Las Campfire, bo tak się nazywa produkcja, bardziej przypomina tytuły indie. Gra ma się odznaczać piękną grafiką i animacją inspirowaną filmami Pixara.

Nowa gra – Hades

Nową grę zaprezentowało studio Supergiant. Hades jest powrotem twórców do korzeni, które znamy z bardzo przyjemnej gry Transistor.

W Super Smach Bros. Ultimate pojawia się Joker

Ale nie ten Joker z komiksów DC Comics. Chodzi o Jokera z gry Persona 5.

I to tyle, jeśli chodzi o najważniejsze informacje. Ja zdecydowanie najbardziej ucieszyłem się z zapowiedzi gry RPG studia Obsidian oraz Crash Team Racing. Już nie mogę się doczekać premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię