Strona głównaGryAktualnościPowstaje gra Cyberprank 2069 – zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Powstaje gra Cyberprank 2069 – zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu

Firma Cyberpath zapowiedziała nowa grę o nazwie Cyberprank 2069. Prawdopodobnie jest to parodia nadchodzącej produkcji CD Projekt RED.

Czemu sądzę, że Cyberpunk 2069 to parodia Cyberpunk 2077? Po pierwsze, bo sama nazwa na to wskazuje. Słowo „prank” oznacza wybryk, figiel lub psikus. Zresztą nawet wybór 69 roku nie wydaje się tutaj przypadkowy. Poza tym na zrzutach ekranu możemy zobaczyć jedynie puste miasto, które ma prawdopodobnie nawiązywać do ogromnego i żyjącego Night City z produkcji CD Projekt RED.

Zobacz: CD Projekt RED potwierdza – Cyberpunk 2077 z trybem wieloosobowym

Czym ma być sama gra? Twórcy opisują ją jako produkcję z otwartym światem, imponującą oprawą graficzną i wielkim miastem w cyberpunkowym stylu. Wcielimy się w niej w policjanta z przeszłości, który ma walczyć ze zniewoleniem ludzi przez inteligentne komputery. Po każdej wykonanej misji ma rosnąć nasza cyber-reputacja, a z każdym kolejnym poziomem mamy też odblokowywać nowe możliwości dostosowywania naszej postaci, co ma odzwierciedlać wysoki status protagonisty.

Zobacz: CD Projekt RED jednak nie pracuje nad trzema „grami” Cyberpunk

I to w sumie tyle. Gra ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu, czyli lipcu 2019 roku. Nie jest ona w żaden sposób powiązana z Cyberpunk 2077 i zdziwię się, jeśli będzie czymś co ma jakikolwiek sens. Ale może ktoś będzie chciał się z nią zapoznać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię