Strona głównaGryAktualnościOto pierwszy singiel kapeli Johhny’ego Silverhanda z Cyberpunk 2077

Oto pierwszy singiel kapeli Johhny’ego Silverhanda z Cyberpunk 2077

CD Projekt RED opublikował pierwszy singiel kapeli Samurai – fikcyjnego zespołu, stworzonego na potrzeby gry Cyberpunk 2077. W rzeczywistości utwór o nazwie „Chippin’ In” śpiewa szwedzka formacja Refused.

W pierwszej chwili utwór może wydawać Wam się znajomy i dzieje się tak nie bez powodu. Dokładnie do tej piosenki wychodził Keanu Reeves w trakcie pokazu Cyberpunk 2077 na E3 2019. Nikt nie zauważył, że to całkowicie nowy utwór. Został on specjalnie napisany na potrzeby gry przez szwedzką kapelę Refused. Jest to o tyle ciekawe, że Skandynawowie nie nagrali nic nowego od 2015 roku, gdy wydali swój ostatni album o nazwie Freedom.

W świecie gry piosenka śpiewana jest przez zespół o nazwie Samurai. Jego liderem był swego czasu bohater grany przez Keanu Reevesa, czyli Johnny Silverhand. Ale jak wiemy – postać ta prawdopodobnie nie żyje. Bohater poniósł śmierć w trakcie 4. Wojny Korporacyjnej. Sam Keanu niedawno, chociaż ma własny zespół, zapowiedział, że nie będzie śpiewał niczego na potrzeby gry. Teraz już wiemy dlaczego. W Samurajów wcielą się muzycy Refused.

Singiel możecie przesłuchać poniżej:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię