Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - CD Projekt Red dementuje plotki o grze

Cyberpunk 2077 – CD Projekt Red dementuje plotki o grze

Jeden z popularnych ostatnio postów dotyczących Cyberpunka 2077 okazał się kłamstwem. Przynajmniej według krótkiego komentarza CD Projekt Red.

Okazuje się, że nie wszystkie plotki, które krążą po internecie, mają coś wspólnego z prawdą. Na r/GamingLeaksAndRumors pojawił się kilka dni temu długi post ze szczegółami pracy CD Projekt Red nad Cyberpunkiem. Wspomniane było wycinanie contentu, a nawet mniej wyrazista rola Keanu Reevesa.

Zobacz: Valorant – wyciekły umiejętności następnego agenta

Post zyskał sobie na tyle dużo rozgłosu, że temat postanowili skomentować twórcy. Jak sami przyznali, zazwyczaj nie komentują plotek, ale krążący po internecie wpis z Reddita jest nieprawdziwy. Niestety nie dostaliśmy żadnego innego komentarza ze strony dewelopera. Cały post został po prostu oflagowany jako nieprawdziwy.

W sedno trafia w rezultacie jeden z pierwszych komentarzy na Reddicie. Chociaż całość okazała się kłamstwem, gracze wciąż oczekiwali wysokiej jakości produktu od Redów. I większość z nich dalej liczy na to, że gra doczeka się mocnego DLC oraz stabilnej wersji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię