Strona głównaGryAktualnościPremiera Outriders przesunięta na 1 kwietnia

Premiera Outriders przesunięta na 1 kwietnia

Prima aprilis w tym roku przyniesie nie tylko solidną dawkę humoru, ale również Outriders. Polskie studio zdecydowało się na przełożenie premiery gry.

Outriders od People Can Fly to jeden z najbardziej wyczekiwanych looterów tego roku. Gatunek multiplayerów wzbogaci się o kolejną produkcję, która wygląda na solidnego konkuretna dla Destiny 2 czy The Division. Niestety na premierę będziemy musieli poczekać chwilę dłużej.

Zobacz: Poznaliśmy zwycięzców Steam Awards 2020

Oryginalnie gra miała pojawić się na rynku 25 lutego. Na Twitterze twórcy poinformowali jednak, że tego dnia będzie można ściągnąć darmowe demo. People Can Fly chce tym sammy dać szansę na przetestowanie gry przed zakupem i zdecydowanie się na wydanie pieniędzy po ograniu wersji demonstracyjnej.

Chociaż fani wyczekujący gry pewnie już dawno podjęli decyzję o zakupie, może być to szansa żeby otworzyć się na znacznie większą grupę ludzi. Dodatkowy czas deweloperzy mają wykorzystać z kolei na doszlifowanie swojego produktu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię