Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – CD Projekt RED przeprasza za stan gry i proponuje...

Cyberpunk 2077 – CD Projekt RED przeprasza za stan gry i proponuje zwrot pieniędzy

Premiera Cyberpunk 2077 nie przebiegła zgodnie z oczekiwaniami CD Projekt RED. Produkcja okazała się pełna błędów, a w niektórych przypadkach wręcz niegrywalna. Teraz deweloper przeprasza graczy i proponuje zwrot pieniędzy.

Na oficjalnym koncie Cyberpunk 2077 pojawiły się przeprosiny za stan gry. Zostały one podpisane przez Marcina Iwińskiego, Adama Kicińskiego, Adama Badowskiego, Michała Nowakowskiego, Piotra Nielibowicza i Piotra Karwowskiego.

W treści oświadczenia możemy przeczytać o tym, że deweloper przeprasza graczy za to, że przed premierą nie zaprezentował rozgrywki na konsolach poprzedniej generacji co wpłynęło na sposób podjęcia świadomej decyzji o zakupie gry.

Zobacz: Cyberpunk 2077 najszybciej sprzedającą się grą w historii PC

Deweloper podkreśla, że nadal pracuje nad poprawieniem błędów i doświadczeń płynących z gry. Zapowiada też kolejne poprawki i aktualizacje oraz duży Patch 1 i Patch 2, które pojawia się kolejno po świętach oraz w lutym. Zgodnie z zapewnieniem mają one naprawić większość problemów jakie występują na konsolach poprzedniej generacji.

Co więcej, CDPR umożliwił zwrócenie gry zarówno w wersji na Xbox One jak i PS4. W przypadku wersji cyfrowych należy złożyć reklamację na PSN lub Xbox. A jeżeli dokonaliście zakupu wersji pudełkowej, skontaktować się ze sklepem. W razie problemów sugerowany jest kontakt bezpośrednio z CDPR.

Twórcy obiecują również, że wersja PC również będzie otrzymywała regularne aktualizacje i poprawki.

Cyberpunk 2077

Pełna treść oświadczenia poniżej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię