Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - CD Projekt Red usunął moda umożliwiającego romans z Keanu

Cyberpunk 2077 – CD Projekt Red usunął moda umożliwiającego romans z Keanu

Fani Keanu Reevesa będą musieli zostać przy standardowym robieniu dla niego misji. Cyberpunk 2077 stracił właśnie zyskującego na popularności moda.

Mody w Cyberpunk 2077 to zbawienie dla wielu wyczekujących usprawnień graczy. Doświadczeni w modowaniu fani zmieniają model jazdy albo całą styl szaty graficznej. Teraz autorzy zaszli jednak najwyraźniej o krok za daleko.

Zobacz: Miesiąc EA Play można zgarnąć za niecałego dolara

Parę dni temu pojawiła się modyfikacja, która pozwalała na romans z Keanu Reevesem. Autorowi udało się w niektóre sceny seksu wrzucić model aktora. Mod nie pożył jednak zbyt długo.

CD Projekt Red zdecydował się zbanować tę możliwość i wydał w tej sprawie krótkie oświadczenie. Jak można było się spodziewać, tego typu manipulacje, umieszczanie modelu aktora w inne sceny, wymagają pozwolenia nawet nie od studia, ale od samego Keanu. Charakter scen, w których znalazł się Reeves, znacząco w tym przypadku wpływa na decyzję CD Projekt Red.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię