Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - nowy mod zmienia grafikę na borderlandsową

Cyberpunk 2077 – nowy mod zmienia grafikę na borderlandsową

Nie można CD Projekt Red zarzucić, że Cyberpunk 2077 wygląda źle. Niektórzy najwyraźniej uważają jednak, że mógłby wyglądać bardziej jak Borderlands.

Od posiadaczy mocnych komputerów słyszeliśmy już historie o wizualnych rewelacjach, jakich dostarcza im Cyberpunk 2077. Twórcy modów wciąż jednak kombinują, żeby w ciekawy sposób zmienić grę CD Projekt Red.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – do gry wraca klasyczna mapa Express

Modyfikacja autorstwa Salmo zamienia CP 2077 w Borderlands. Charakterystyczną oprawę shootera Gearbox przeniesiono do polskiej produkcji. Ciężka do wymówienia nazwa „Borderlandfy2077” jasno daje do zrozumienia, co chciał osiągnąć jej autor.

Na powyższym wideo możecie na własne oczy zaobserwować efekty starań Salmo. Mod opiera się w dużym stopniu o znane narzędzie Reshade, pozwalające na wizualną zmianę gier. Według autora tytuł Redów wciąż działa dobrze z aktywnym modem i oferuje nieco inne spojrzenie na Night City.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię