Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – drugi renesans gry na Steam

Cyberpunk 2077 – drugi renesans gry na Steam

Cyberpunk 2077 po raz kolejny odnosi sukcesy na Steam. Obecnie gra cieszy się gigantyczną popularnością graczy.

Premiera anime Cyberpunk: Edgerunners na platformie Netflix przywołała w graczach wspomnienia oraz skłoniła do powrotu do Night City. Gra polskiego dewelopera jest wręcz szturmowana przez sentymentalnych graczy. Obecnie Cyberpunk 2077 jest bardziej popularny na platformie Valve niż po premierze. W zeszłym tygodniu tytuł przyciągał codziennie po milion graczy.

Według danych ze strony SteamDB, w ciągu ostatnich 24 godzin w szczytowym momencie grało jednocześnie 133070 osób. Ostatni raz taką popularność tytuł zanotował w styczniu 2021 roku, czyli tuż po premierze. Co więcej, wynik ten przekroczył popularność innego hitu studia, czyli Wiedźmina 3. Trzecia odsłona przygód Geralta z Rivii przyciągnęła maksymalnie 103339 graczy jednocześnie. Stało się to chwilę po premierze serialu Netflix.

Premiera Cyberpunk 2077 miała miejsce w grudniu 2020 roku. na PC, PS4 i Xbox One. Jednak wersje konsolowe miały sporo problemów z wydajnością oraz jakością grafiki. W lutym tego roku gracze otrzymali aktualizację dla konsol PS5 i Xbox Series.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię