Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – premiera gry dosłownie zniszczyła szefa studia

Cyberpunk 2077 – premiera gry dosłownie zniszczyła szefa studia

CD Projekt RED opublikował materiał wspominkowy. Dowiadujemy się z niego kilku ciekawych informacji na temat produkcji oraz premiery Cyberpunk 2077.

Na oficjalnym kanale studia CD Projekt RED pojawił się 18-minutowy film, który rzuca nieco światła jak wygląda produkcja gier od wewnątrz. Deweloperzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat m.in. premiery Cyberpunk 2077.

Kiedy zostało zadane pytanie o najtrudniejsze chwile, Paweł Zawodny – szef produkcji i technologii podkreślił, że była to zdecydowanie premiera Cyberpunk 2077. Zaznaczył, że była ona okupiona mnóstwem ciężkiej pracy oraz stresu. Sam Adam Badowski, szef CDPR przyznał, że ta go zniszczyła. Wszystko przez wysokie oczekiwania wobec tytułu, a co było po premierze to większość z nas wie.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – tylko jeden duży dodatek i nie dla wszystkich

Philipp Weber – dyrektor kampanii dodał, ze zawsze stara się, aby produkcje studia były perfekcyjne. W przypadku Cyberpunk 2077 nie dało się tego osiągnąć. Reżyser gry, Jason Slama, dodał, że ma nadzieję, że uda mu się dojść do momentu, w którym twórcy gry będą mogli wspominać Cyberpunka z dumą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię