Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: Filmowy wiedźmin jako Johnny Silverhand w polskiej edycji gry

Cyberpunk 2077: Filmowy wiedźmin jako Johnny Silverhand w polskiej edycji gry

Zgodnie z przewidywaniami podczas panelu poświęconego Cyberpunk 2077, który odbył się na Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, CD Projekt przedstawił polskich aktorów głosowych, którzy wcielą się w najważniejsze postacie w grze. Chodzi o V oraz John’yego Silverhanda.

W polskiej lokalizacji Cyberpunk 2077 jednej z najważniejszych postaci głosu użyczy nie kto inny jak filmowy i serialowy Wiedźmin Geralt czyli Michał Żebrowski. Będzie to zatem ciężki orzech do zgryzienia, którą wersję językową wybrać. Z jednej strony mamy do wyboru Keanu Reevesa z drugiej Wiedźmina.

Zobacz: Cyberpunk 2077: Co z polskim dubbingiem?

Radek Grabowski z CD Projekt RED umieścił nawet oficjalną informację w temacie na swoim Twitterze.

Oryginalny, polski serialowy Wiedźmin ma nowe zadanie. Jest on polskim głosem Johnn’yego Silverhanda w Cyberpunk 2077. To niezwykle ekscytujące mieć na pokładzie pana Żebrowskiego

Z kolei w rolę V wcielą się Kamil Kula oraz Lidia Sadowa, którą mogliśmy usłyszeć w innych grach CD Projekt: Gwint oraz Wojna Krwi. Miłośnicy dubbingu w filmach z aktorami rozpoznają ją również jako Scarlet Witch w filmach Marvela. Kamil Kula również miał okazję podkładać głos w jednym z filmów MCU, zagrał on T’Challa w Czarnej Panterze.

Zobacz: Cyberpunk 2077: Tryb multiplayer może być mocno powiązany z fabułą

Premiera Cyberpunk 2077 już 16 kwietnia 2020 na PC, Xbox One oraz PS4.

Co sądzicie o takim doborze aktorów?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię