Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: Tryb multiplayer może być mocno powiązany z fabułą

Cyberpunk 2077: Tryb multiplayer może być mocno powiązany z fabułą

Jakiś czas temu CD Projekt potwierdził, że w Cyberpunk 2077 zagramy również w trybie multiplayer. Z wypowiedzi jednego z pracowników firmy możemy dowiedzieć się, że tryb dla wielu graczy może być powiązany z główną fabułą gry.

Tryb multiplayer w Cyberpunk 2077 powstaje już od kilkunastu miesięcy, jednak dopiero niedawno CDP oficjalnie potwierdził jego obecność w grze. Zostanie on udostępniony dopiero po kwietniowej premierze. Na razie jednak nie znamy wszystkich szczegółów dotyczących tego trybu rozgrywki.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – wszystkie zadania będą ręcznie tworzone

Max Pears w swojej ostatniej wypowiedzi zasugerował, że zadania dla wielu graczy mogą być powiązane z głównym wątkiem fabularnym. Chociaż nie wiadomo w jaki sposób:

Nie mogę powiedzieć zbyt wiele o multiplayerze, bo wciąż nad nim pracujemy. Musimy być jednak pewnie, iż będzie on pasować do lore gry oraz do tego kim jesteśmy jako firma, dla której fabuła jest bardzo ważna.

Ostatecznie trudno powiedzieć, co miał na myśli i jak miałby to wyglądać. Osobiście nie podoba mi się łączenie single z multi, te dwa tryby powinny działać rozłącznie. Na szczęście Pears uspokaja, że priorytetem w Cyberpunk 2077 jest kampania dla jednego gracza.

Zobacz: Oficjalnie: W Cyberpunk 2077 będzie tryb multiplayer!

Premiera Cyberpunk 2077 zapowiedziana jest na 16 kwietnia 2020 na PC, PS4 oraz Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię