Strona głównaWiadomościOprogramowanieNa Instagramie dostępne są filtry z Cyberpunk 2077!

Na Instagramie dostępne są filtry z Cyberpunk 2077!

Chcecie już dzisiaj poczuć się jak postać z Cyberpunk 2077? Macie ku temu okazję. CD Projekt RED stworzył specjalne filtry na Instagrama, dzięki którym błyskawicznie można upodobnić się do zmodyfikowanych ludzi przyszłości.

Na oficjalnym profilu Cyberpunk 2077 na Twitterze zaprezentowano możliwości nowych filtrów na Instagramie, które zostały stworzone przez polską ekipę. Wystarczy kilka kliknięć na telefonie, aby upodobnić się do postaci z nadchodzącej gry CD Projekt RED. Niektóre są naprawdę ciekawe, bo niemal całkowicie zasłaniają twarz, wprowadzając w jej miejsce „odjechaną” elektronikę.

Jeśli chcecie wypróbować nowe filtry, to nie znajdziecie ich bezpośrednio na Instagramie. Najpierw musicie otworzyć stronę cp2077.ly/InstaFilters na swoim telefonie, a następnie kliknąć „otwórz w aplikacji Instagram”. Dopiero wtedy w appce pojawią się dedykowane efekty. Małą próbkę możecie zobaczyć poniżej:

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku w wersji na PC, PS4 oraz XOne. Polski deweloper potwierdził, że najpierw pojawi się moduł singleplayer, a z czasem dodany zostanie tryb dla wielu graczy, w który dostępne będą mikropłatności. Przedstawiciele CD projekt RED zdradzili też, że nie boją się konkurencji Half-Life Alyx, bo VR jest bardzo niszowym produktem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię