Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – mikropłatności już pewne. Polskie studio potwierdza

Cyberpunk 2077 – mikropłatności już pewne. Polskie studio potwierdza

Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki na temat wprowadzenia mikropłatności do Cyberpunk 2077. Wtedy niewiele osób wierzyło w te informacje, ale właśnie zostały one potwierdzone przez CD Projekt RED. Wiemy też, że gra weszła w ostatnią fazę produkcji.

Od E3 2019 wiele osób obawiało się, że premiera Cyberpunk 2077 w kwietniu 2020 roku jest tak naprawdę niemożliwa. Sugerowano, że przez studiem jeszcze wiele pracy i nadchodzące miesiące mogą nie wystarczyć. Tymczasem CD Projekt RED potwierdziło, że Cyberpunk 2077 znajduje się w ostatniej fazie produkcji. W tym momencie studio skupia się już na lokalizacji w poszczególnych językach oraz usuwaniu napotkanych błędów. To oznacza, że o opóźnieniach nie ma już mowy. Aż 5 miesięcy na tłumaczenia, nagrywanie dialogów, optymalizację i usuwanie błędów pozwoli pracownikom na komfortową pracę.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku. Początkowo dostępny będzie jedynie tryb singleplayer, ale z czasem pojawi się również moduł multiplayer, co zostało potwierdzone już kilka miesięcy temu. Teraz dowiedzieliśmy się, że w trybie dla wielu graczy pojawią się mikropłatności. Prezes CD Projekt RED – Adam Kiciński – zapowiedział jednak, że nie będą one inwazyjne, a ceny będą dostosowane do zawartości. Co prawda nie wiemy, co dokładnie będziemy mogli kupić, ale możemy spodziewać się między innymi jakiś elementów wizualnych, np. skinów, ubrań czy fryzur. Multiplayer ma być mocno powiązany z główną fabuła gry.

Przy okazji dowiedzieliśmy się też, ile godzin na nagrywaniu swoich kwestii spędzili polscy aktorzy. Kamil Kula, który będzie męską wersją głównego bohatera przyznał, że w studiu był już łącznie 120 godzin i wciąż nie zakończył swojej pracy. To zapowiada naprawdę ogromną grę z mnóstwem postaci, rozmów i interakcji.

Zobacz: CD Projekt RED może nie wyrobić się z nową grą do końca 2021 roku

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

2 KOMENTARZE

  1. Człowieku, zrób porządne rozeznanie w sieci, zanim napiszesz kłamliwy artykuł!
    Żadnych mikropłatności CD PROJEKT nie potwierdzał. Mówił tylko, że dla multiplayera (który ma być zupełnie osobnym projektem niezwiązanym z singleplayerem!) rozważa kwestię formy MONETYZACJI (a nie mikropłatności – nie rozróżniasz tych dwóch pojęć?).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię