Strona głównaGryAktualnościPrzypominamy! Dzisiaj stream z Cyberpunk 2077 i nowy gameplay

Przypominamy! Dzisiaj stream z Cyberpunk 2077 i nowy gameplay

Chyba żadna gra nie budzi takiego zainteresowania, jak Cyberpunk 2077. Od poprzedniego gameplayu minęło już kilka miesięcy. Na szczęście już dzisiaj CD Projekt RED uruchomi 15-minutowy stream, na którym będziemy mogli zobaczyć nowe materiały z gry.

Od wielu miesięcy czekamy na nowe materiały z gry Cyberpunk 2077. Co prawda na E3 2019 CD Projekt RED pokazał nowy trailer i dowiedzieliśmy się, że w produkcji wystąpi Keanu Reeves, to jednak wszyscy czekają na nowy gameplay. Polska firma wysłuchała modlitw swoich fanów. Przypominamy, że dzisiaj odbędzie się oficjalny stream, na którym zobaczymy nowe materiały z rozgrywki.

Będzie to ten sam materiał, który był prezentowany za zamkniętymi drzwiami na Gamescom 2019. Całość ma trwać zaledwie 15 minut (gameplay), ale to chyba wystarczający czas, aby pokazać coś ciekawego. Zresztą podejrzewam, że hype jest tak wielki, że nawet i 5-minutowy materiał byłby oglądany przez tysiące graczy na całym świecie.

Stream rozpocznie się dzisiaj (30 sierpnia) o godzinie 20:00 na oficjalnych kanałach CD Projekt RED na Twitchu i Mixerze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię