Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – gracze otrzymają taką samą zawartość

Cyberpunk 2077 – gracze otrzymają taką samą zawartość

Cyberpunk 2077 będzie dostępny na trzech platformach oraz w kilku wersjach. Niezależnie od tego, na którą z nich się zdecydujemy zawsze dostaniemy identyczną zawartość gry. CD Projekt nie wyróżnia graczy i nie tworzy podziałów.

Jeden z użytkowników Twittera zapytał CD Projekt Red czy przewidują jakieś bonusy za zamówienia przedsprzedażowe. Otrzymał odpowiedź bezpośrednio z konta Cyberpunk 2077:

Nie, nie zrobimy tego. Każda osoba, która kupi grę, otrzymuje dokładnie taką samą zawartość w grze, niezależnie od tego czy kupi ją w przedsprzedaży, w dniu premiery czy 2 lata później.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – nasza ścieżka życiowa oraz wybory wpłyną na sposób interakcji z otoczeniem

Zatem wyłożenie kasy przed premierą nie przyniesie korzyści w postaci dodatkowych skórek, przedmiotów w grze czy misji. Odpowiedź CDP sugeruje również, że nie przewidują oni wydań specjalnych z dodatkowymi bonusami. Wiemy, że do gry mają trafić dodatkowe DLC i rozszerzenia. Możemy spodziewać się, że przynajmniej pierwsze będzie bezpłatne.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – poziom hardcore z całkowicie wyłączonym interfejsem

Podobnego zabiegu ekipa użyła w Wiedźminie 3 wydając wiele DLC z nowymi misjami i udostępniła je za darmo dla wszystkich. Do sprzedaży trafiły tylko dwa duże rozszerzenia, które potem włączono do gry w formie GOTY. Przynajmniej w przypadku Cyberpunk 2077 nie musimy się martwić o to, że ktoś dostanie coś fajniejszego w grze. Oczywiście nie mówimy o bajerach z edycji kolekcjonerskiej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię