Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – nasza ścieżka życiowa oraz wybory wpłyną na sposób interakcji...

Cyberpunk 2077 – nasza ścieżka życiowa oraz wybory wpłyną na sposób interakcji z otoczeniem

Na Cyberpunk 2077 musimy czekać do kwietnia przyszłego roku. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że premiera gry zbiegnie się w czasie z premierą książki o świecie gry. Dzisiaj poznaliśmy kolejną ciekawostkę na temat rozgrywki, którą przekazał CD Projekt na oficjalnym koncie Cyberpunk 2077.

Zapewne każdy z nas słyszał kiedyś określenie ścieżka życia. W większości gier RPG bohaterowi przypisana jest jakaś ścieżka. Kroczenie lub zejście z niej zwykle za sobą określone konsekwencje. CDP obiecuje, że w ich grze nasza ścieżka życiowa będzie miała wpływ na to jak będziemy wchodzić w interakcję ze światem gry.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – Powstaje ilustrowana książka o świecie gry

Na Twitterze w temacie wypowiedział się Mateusz Tomaszkiewicz, reżyser Questów. Mówił o tym jak wybór życiowej ścieżki bohatera wpłynie na interakcje ze światem. Przykładowo jeżeli ktoś wybiera ścieżkę dziecka ulicy o wiele łatwiej będzie mu porozumiewać się z członkami ulicznych gangów. Ponieważ rozumie ten styl życia. Ktoś kto podążał za korporacją już nie będzie miał tak łatwo na ulicy, ale nawiąże porozumienie z innymi takimi jak on.

Zobacz: Cyberpunk 2077- garaż z samochodami, muzyka w radio i tętniące życiem miasto

Gdy tylko pojawią się kolejne informacje na temat Cyberpunk 2077 damy wam znać. A tymczasem z niecierpliwością oczekujemy 16 kwietnia 2020.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię