Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 – najbardziej szalone pomysły mogą pojawić się jako DLC...

Dying Light 2 – najbardziej szalone pomysły mogą pojawić się jako DLC w Dying Light

Prezentacja Dying Light 2 mogła zaskoczyć wielu graczy. Druga część wprowadzi do rozgrywki wiele nowych mechanizmów, z którymi nie mieliśmy wcześniej styczności. Bardzo możliwe, że najbardziej szalone zmiany w pierwszej kolejności przetestujemy w Dying Light jako DLC.

Dying Light swoją premierę miało w 2015 roku, ale w Techland nadal jest mały zespół, którzy wciąż pracują nad tytułem. Nawet teraz gry w powietrzu wisi już Dying Light 2, nadal mamy szansę na kolejne DLC, które wprowadzą powiew świeżości do pierwszej części gry. O tym, że projekt Dying Light nie został zamknięty powiedział Tymon Smektała, główny projektant Techland.

Zobacz: Techland z dobrymi wynikami w 2018 roku. Dying Light ciągle się sprzedaje

Nie jestem pewien, jak tegoroczna gra skończy się, W zeszłym roku przeprowadziliśmy kampanię 10-in-12, czyli 10 DLC wydane w ciągu 12 miesięcy, Więc nie jestem pewien co do tego roku, ponieważ czas skupić się na Dying Light 2. Ale mieliśmy spotkanie tuż przed E3 2019, gdzie potwierdziliśmy, że nadal chcemy dodać coś do pierwszego. Teraz jest mały zespół, który pracuje nad dodatkowymi rzeczami, które zostaną wprowadzone w Dying Light.

Co więcej Smektała przyznał, że Dying Light traktowany jest trochę jak poligon doświadczany dla niektórych szalonych pomysłów. Pozwala to na przetestowanie pewnych systemów przed podjęciem decyzji o wdrożeniu ich do kolejnej części.

Gdybyśmy mieli pomysł, którego nie jesteśmy pewni, możemy w pewnym stopniu odtworzyć go w pierwszej grze i zobaczyć jak to działa. Zobaczyć, co ludzie uważają za atrakcyjne i co jest dla nich nieatrakcyjne.

Nie jest jasne, czy chodzi o poprzedni DLC czy pojawią się kolejne. To może być wyjaśnieniem trybu Nightmare i dwuręcznego topora. Prawdopodobnie w Dying Light 2 spotkamy jeszcze więcej dziwnych rzeczy.

Zobacz: Team Rocket wprowadza mnóstwo nowych możliwości do Pokemon Go

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię