Strona głównaKonsoleCyberpunk 2077 – bezpłatna aktualizacja do wersji Xbox Series X

Cyberpunk 2077 – bezpłatna aktualizacja do wersji Xbox Series X

CD Projekt potwierdził, że wszyscy gracze, którzy zakupią Cyberpunk 2077 w wersji na Xbox One otrzymają darmową aktualizację do wersji na Xbox Series X. Wszystko dzięki technologii zapowiedzianej przez Microsoft.

Zgodnie z zapowiedziami Phila Spencera to od deweloperów będzie zależało czy ich gry z Xbox One będzie można uruchamiać także na Xbox Series X. CD Projekt podjął decyzję, że Cyberpunk 2077 będzie jedną z tych gier. Oznacza to, że zakupując Cyberpunk 2077 w wersji na Xbox One będziemy mogli grać również na konsoli nowej generacji.

Zobacz: Wyciekły nowe zdjęcia z Resident Evil 3. Nemesis wygląda mocarnie

Kilka godzin temu Phil Spencer potwierdził, że Xbox Series X będzie wspierał opcję Smart Delivery, dzięki której gry stworzone przez zespół Xbox Game Studios będą działały zarówno na Xbox One jak i Xbox Series X. Funkcjonalność będzie dostępna również dla gier innych deweloperów i będzie to ich dobra wola.

CD Projekt podkreśla, że gracze mogą kupić Cyberpunk 2077 raz na Xbox One, a po premierze Xbox Series X zwyczajnie przesiądą się na nową konsolę bez konieczności kupowania znowu gry.

Więcej na temat kompatybilności wstecznej next-gena Microsoftu przeczytacie w naszym poprzednim artykule.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię