Strona głównaGryAktualnościW Cyberpunk 2077 pojawi się Lady Gaga?

W Cyberpunk 2077 pojawi się Lady Gaga?

Gwiazdy showbiznesu coraz częściej angażują się we wszystko, co związane z grami. Nie ma czemu się dziwić. Dzisiaj ten rynek przynosi większe zyski niż chociażby filmy, a jednocześnie jest to świetna promocja danego tytułu. Wygląda na to, że postanowili to wykorzystać Polacy z CD Projekt RED.

Francuska strona Actugaming.net poinformowała, że w studiu CD Projekt RED widziana była Lady Gaga. Piosenkarka i aktorka (była nominowana do Oscara za rolę w filmie Narodziny gwiazdy) miałaby pojawić się w Cyberpunk 2077. Lady Gaga pojawiła się w siedzibie CDPR kilka dni z rzędu, więc prawdopodobnie uczestniczyła w sesjach motion-capture.

Zobacz: Cyberpunk 2077 nie będzie tytułem ekskluzywnym nawet w GoG-u. Nie będzie też wersji beta

To z kolei sugeruje, że gwiazda w jakiś sposób zostanie przeniesiona w wersji cyfrowej do nadchodzącej i od dawna wyczekiwanej produkcji. Na razie nie zostało to potwierdzone i nie wiemy, w jakiej roli Lady Gaga pojawi się w Cyberpunk 2077, ale z pewnością byłaby to ciekawa informacja. Plotki podsyca dodatkowo fakt, że oficjalne konto gry na Twitterze zareagowało na tajemniczego tweeta piosenkarki z 2012 roku. To pokazuje, że coś rzeczywiście może być na rzeczy.

Cyberpunk 2077 ma być wydane na PC, PS4 i XOne. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale być może poznamy ją na czerwcowych targach E3 2019 w Los Angeles, gdzie CD Projekt RED będzie obecne. Z drugiej strony wygląda na to, że gra jest jeszcze bardzo daleka od ukończenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię