Strona głównaGryAktualnościMamy złe informacje! Cyberpunk 2077 jest bardzo daleki od ukończenia

Mamy złe informacje! Cyberpunk 2077 jest bardzo daleki od ukończenia

Jeśli liczyliście na szybką premierę Cyberpunk 2077, to prawdopodobnie będziecie rozczarowani po przeczytaniu tego tekstu. Gra jest jeszcze bardzo daleka od ukończenia i jest to oficjalne stanowisko CD Projekt RED.

Kilka miesięcy temu, po bardzo długim oczekiwaniu, CD Projekt RED w końcu pokazali gameplay z Cyberpunk 2077. Gra prezentowała się wyśmienicie i wiele osób zaczęło sugerować, że niedługo zostanie ukończona. Spekulacje podgrzała informacja o tym, że produkcję da się już przejść od początku do końca i twórcom zostały tylko ostatnie szlify oraz praca nad zadaniami pobocznymi. Ale wygląda na to, że na grę jeszcze trochę poczekamy.

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się cyklu filmów dokumentalnych na temat CD Projekt RED. Jeśli jeszcze ich nie oglądaliście to gorąco do tego zachęcam, bo można dowiedzieć się sporo o pracy między innymi nad trylogią Wiedźmina. Jeden z ostatnich odcinków dotyczy jednak tylko i wyłącznie Cyberpunka 2077 i to właśnie w jego trakcie usłyszeliśmy słowa, że gra jest jeszcze bardzo daleka od ukończenia.

– Zgodnie z obietnicą z 2013 roku, gra zostanie wydana gdy będzie gotowa – powiedział Doug Cockle, który w Wiedźminie był głosem Geralta z Rivii.

Polacy jasno dają do zrozumienia, że gra może już nie jest taką tajemnicą, jak była wcześniej, ale nadal przed nimi ogrom pracy. Tym samym nadal nie wiemy, kiedy produkcja oficjalnie zadebiutuje. Najbliższą okazją do poznania planów CD Projekt RED będzie prawdopodobnie E3 2019, na których studio będzie obecne. To oficjalna informacja, podana za pośrednictwem konta Cyberpunk 2077 na Twitterze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię