Strona głównaWiadomościCyberpunk 2077 ma mieć więcej dodatków niż Wiedźmin 3

Cyberpunk 2077 ma mieć więcej dodatków niż Wiedźmin 3

Cyberpunk 2077 zapowiada się na największą premierę 2020 roku. Spodziewamy się fantastycznej oprawy graficznej z wykorzystaniem najnowszych technik typu śledzenie promieni, ale nie tylko. Najbardziej jednak oczekujemy rozgrywki, która ma się odbywać w wielkim otwartym świecie.

Gra jeszcze się nie ukazała na rynku, a już prezentowane są plotki o tym, że tytuł ten będzie miał olbrzymią liczbę dodatków, większą niż Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Z dostępnych informacji  wiemy, że gracze mają otrzymać moduł gry wieloosobowej, ale na pierwszym miejscu ma być rozgrywka dla pojedynczego gracza. Jak zaznacza prezes CD Projekt Adam Kiciński, liczba dodatków ma być bardzo duża, ale nie podaje dokładnej ich liczby. Kwitując to stwierdzeniem, że przed premierą wszystko stanie się jasne.

My spodziewamy się, że faktycznie liczba dodatków do najnowszej gry CD Project, będzie duża, ponieważ już w Wiedźminie 3, były dwa duże dodatki fabularne oraz szesnaście małych darmowych DLC. Cyberpunk 2077 zapowiada się na dużo większą grę. Stąd rośnie nasz apetyt na jeszcze większą zawartość.

Cyberpunk 2077 ma mieć swoją premierę 19 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię