Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - Infinity Ward tymczasowo wyłącza pojazdy

Call of Duty: Warzone – Infinity Ward tymczasowo wyłącza pojazdy

Na serwerach Call of Duty: Warzone pojawił się kolejny błąd. Deweloperzy zareagowali szybko i w popularnym battle royale chwilowo nie zobaczymy pojazdów.

Warzone ma ostatnio coraz więcej problemów z bugami. Jeszcze przed weekendem pisaliśmy o błędzie, który czyni C4 bezużytecznym. Teraz stało się jednak coś dużo poważniejszego.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – do sieci wyciekł fragment rozgrywki

Gracze odkryli, że jeżeli pojedziecie samochodem w konkretne miejsce na mapie, można wyjechać poza granice Verdanska i nie zostać wyrzuconym z gry. Zazwyczaj w takiej sytuacji nad naszymi głowami pojawia się odliczanie wymuszające powrót na mapę. W tym miejscu, wewnątrz pojazdu, zegar staje w miejscu, a gracz może pozostać poza granicami mapy.

Już sam ten aspekt byłby sporym problemem dla gry battle royale. Okazuje się jednak, że po krótkiej chwili spędzonej poza mapą mecz dobiega końca. Bug kończy grę całemu lobby. Infinity Ward po raz kolejny zareagowało dosyć szybko. Pojazdy zostały wyłączone, a twórcy pracują nad rozwiązaniem problemu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię