Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – kreator postaci pozwoli modyfikować genitalia głównej postaci

Cyberpunk 2077 – kreator postaci pozwoli modyfikować genitalia głównej postaci

Powiedzieć, że edytor postaci w Cyberpunk 2077 będzie rozbudowany to jak nic nie powiedzieć. Według informacji na stronie ESRB – organizacji nadającej w USA kategorię wiekową, Cyberpunk 2077 pozwoli na modyfikowanie wyglądu genitaliów.

Wygląda na to, że w świecie Cyberpunk 2077 spełniły się obietnice jakie swego czasu można było dostać na skrzynkę e-mail odnośnie powiększania pewnych partii ciała. Jak czytamy na stronie ESRB na temat uzasadnienia przyznania Cyberpunk 2077 kategorii wiekowej:

Gra przedstawia nagość i zawiera treści seksualne. Gracze mogą wybrać płeć i edytować swoją postać. Dostosowanie obejmuje przedstawienie piersi, pośladków i genitaliów, a także różne wielkości i kombinacje genitaliów.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – nowe materiały zobaczymy już w czerwcu!

Dalej w tekście możemy przeczytać o pojawiających się scenach seksu z jednoznacznymi ruchami ciała oraz postacią zbliżającą swoją twarz do krocza partnera. Jest także wzmianka o możliwości współżycia z innymi bohaterami oraz prostytutkami. W opisie znajdziemy również wzmianki o bilbordzie przedstawiającym mężczyznę zażywającego narkotyki, oraz sceny okaleczania. Pojawiła się też informacja o scenie, w której gracz przebija stopy i dłonie innej postaci za pomocą gwoździ. Z kolei sceny walk mają być dynamiczne, z okrzykami bólu, eksplozjami i dużą ilością bryzgającej krwi.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – australijska wersja nie zostanie ocenzurowana

ESRB przyznało Cyberpunk 2077 kategorię M czyli tylko dla dorosłych.  I chyba w tej sytuacji nie ma czemu się dziwić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceESRB
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię