Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – nowe materiały zobaczymy już w czerwcu!

Cyberpunk 2077 – nowe materiały zobaczymy już w czerwcu!

CD Projekt RED zapowiedział wydarzenie o nazwie Night City Wire, które odbędzie się już 11 czerwca. Ma ono zastąpić pokaz na odwołanym E3 2020, co prawdopodobnie oznacza zupełnie nowe materiały z gry Cyberpunk 2077.

Minęło już trochę czasu od momentu ostatniej prezentacji gry Cyberpunk 2077. CD Projekt RED bardzo oszczędnie, ale jednocześnie przemyślanie karmi nas kolejnymi materiałami i informacjami. Ostatnie duże ogłoszenie dotyczyło przełożenia premiery gry na wrzesień 2020 roku. Nowych informacji spodziewaliśmy się dopiero na E3 2020, ale impreza została odwołana. Na szczęście polskie studio zorganizowało własne wydarzenie.

Już 11 czerwca odbędzie się Night City Wire! Póki co nie znamy szczegółów, ale ikonka telewizora sugeruje, że będzie to jakiegoś rodzaju pokaz online. Night City to oczywiste nawiązanie do uniwersum Cyberpunka, więc zobaczmy coś związanego z grą Cyberpunk 2077. Co dokładnie? Tego niestety nie wiemy. Prawdopodobnie możemy liczyć na nowy gameplay, a być może nawet kolejną gwiazdę (obok Keanu Reevesa), o której mówiło się jakiś czas temu.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię