Advertisement
Strona głównaGryAktualnościElectronic Arts pracuje nad grą HD. Co to może oznaczać?

Electronic Arts pracuje nad grą HD. Co to może oznaczać?

Electronic Arts ma w najbliższym czasie zapowiedzieć „grę HD”. Tak wynika z raportu finansowego z ostatni kwartał. Rzecz w tym, że nie wiadomo, co to określenie miałoby oznaczać.

Do 31 marca 2021 roku Electronic Arts planuje zapowiedzieć kilka nowych gier – wynika z ostatniego raportu finansowego firmy. Obok niezapowiedzianych jeszcze tytułów sportowych, czterech produkcji od partnerów i dwóch gier mobilnych pojawił się też tajemniczy wpis o „grze HD”. Co on może oznaczać?

Na ten moment nie wiemy, co oznacza „tytuł EA HD”. Możemy jedynie spekulować, że chodzi o jakiegoś rodzaju remaster lub remake. Gracze z pewnością ucieszyliby się z odświeżonej wersji Skate 3 lub trylogii Mass Effect. Z drugiej strony „HD” może w dokumentach Elektroników oznaczać po prostu tytuł przygotowywany na konsole i komputery, a nie np. urządzeniach mobilne. Możliwości jest wiele.

Przy okazji prezes Electronic Arts – Andrew Wilson – zapowiedział, że wydawca nie rezygnuje z corocznych gier sportowych czy też ukazujących się regularnie marek pokroju Battlefield oraz Dragon Age. W ich produkcji nie przeszkodzi nawet panująca pandemia koronawirusa.

Prawdopodobnie więcej szczegółów poznamy już w czerwcu, na który zaplanowane zostało kolejne wydarzenie z serii EA Play.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię