Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – nowe grafiki koncepcyjne prowadzą nas do Heywood

Cyberpunk 2077 – nowe grafiki koncepcyjne prowadzą nas do Heywood

CD Projekt RED udostępnił kolejną porcję grafik koncepcyjnych z Cyberpunk 2077. Tym razem czeka nas wycieczka do Heywood, która jest dzielnicą wielkich kontrastów.

Wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć grafiki z Westbrook, City Center oraz Santa Domingo. Heywood wyróżnia się wśród dotychczas przedstawionych przez dewelopera dzielnic. Z jednej strony mamy nowoczesne drapacze chmur i parki z drugiej ruiny i ulice kontrolowane przez gangi. Chociaż to ostatnie może nie być gorsze niż policja w Night City.

Zobacz: MediEvil na PS4 ma wbudowany emulator pierwszego PlayStation

Cyberpunk 2077

Na jednej z grafik widzimy spacerujących ludzi. Jedna z mieszkanek miasta prowadzi na smyczy psa z cybernetyczną nogą. Jakiś czas temu potwierdziły się przypuszczenia, że w grze będą występowały także zwierzęta takie jak psy i koty. Pozostaje kwestia tego, czy będziemy mogli mieć swojego zwierzęcego kompana i będziemy mogli wykorzystać go w walce modyfikując implanty.

Cyberpunk 2077

Kolejna grafika przedstawia dzielnicę z lotu ptaka prezentując centrum oraz doki. Trzecia z nich to poziom kompleksu handlowego – sklepy z bronią, implantami, wszystko czego potrzeba w jednym miejscu.

Zobacz: Trylogia Mass Effect – znamy datę premiery zremasterowanej wersji?

Cyberpunk 2077 Premiera Cyberpunk 2077 zapowiedziana jest na 19 listopada 2020

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię