Strona głównaWiadomościTrylogia Mass Effect – znamy datę premiery zremasterowanej wersji?

Trylogia Mass Effect – znamy datę premiery zremasterowanej wersji?

Dobra wiadomość dla fanów Mass Effect. Wygląda na to, że poznaliśmy datę premiery zremasterowanej wersji trylogii. Wszystko dzięki Amazonowi i całkowicie nowym kompendium wiedzy na temat serii.

Premiery zremastrowanej trylogii Mas Effect możemy spodziewać się w marcu 2021. Dlaczego właśnie wtedy? W tym czasie ma mieć miejsce premiera The Art of Mass Effect Trilogy: Expanded Edition. Najbardziej sugestywne jest w tym wszystkim właśnie ostatnie zdanie.

Pełna grafik koncepcyjnych i komentarzy, rozszerzona edycja jest najlepszym towarzystwem jednej z najwspanialszych serii w historii gier.

Mass Effect

Wydawca nie powiedział wtedy nic konkretnego na temat tego tajemniczego projektu. Nie zasugerował nawet, że będzie to remaster bądź remake. Jednak według informacji przekazanych przez Games Beat będzie to właśnie remaster. Potwierdził to dziennikarz Jeff Grubb zdradził, że wie, że jest to Trylogia Mass Effect. Zaznaczył jednak, że nie pojawi się ona na Nintendo Switch.

Zobacz: Fortnite – wszystkie bronie ukryte w Sezonie 3

Nie udało się jednak ustalić czy gra zostanie wydana jako Trylogia czy jako trzy osobne gry. Grubb sugerował, że jednak jako całość. Do tej pory jednak EA w żaden sposób nie zdradza się i zachowuje stoicki spokój.

Planowana data wydania książki zaplanowana jest na 23 marca 2021. Możemy spodziewać się, że gra zostanie wydana na PC oraz konsole nowej generacji PS5 i Xbox Sersies X. Zgodnie z plotkami nie uświadczymy wersji Nintendo Swich. Pod znakiem zapytania stoi również wersja na PS4 oraz Xbox One. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię