Strona głównaGryAktualnościBattlefield 6 - trzecia część główną inspiracją nowej odsłony

Battlefield 6 – trzecia część główną inspiracją nowej odsłony

Najnowsze plotki sugerują, że Battlefield 6 będzie chciał wkupić się z powrotem łaski najwierniejszych fanów serii.

Znany insider branży, Tom Henderson, który jeszcze niedawno zdradzał plotki dotyczące League Playa w Call of Duty: Black Ops Cold War, teraz zdradza graczom, jak wygląda Battlefield 6. Weterani serii od Dice powinni być zadowoleni.

Zobacz: Battle.net czeka wizualna metamorfoza

Powyższe wideo zbiera w jedno miejsce większość plotek, jakie słyszeliśmy do tej pory o kolejnej odsłonie znanego FPS-a. Są tam m.in. informacje o powrocie do współczesnych realiów oraz potencjalnej rywalizacji nawet w 128 osób na jednej mapie. Teraz padło również stwierdzenie, że gra ma być bardzo podobna do trzeciej części.

Odpowiedzialne za tytuł Electronic Arts niestety nie powiedziało do tej pory zbyt wiele. Słyszeliśmy jedynie o premierze w tym roku, od której zdaniem Hendersona dzieli nas jeszcze 9 lub 10 miesięcy. Jeżeli informacje Toma, sprawdzające się regularnie w Call of Duty, są prawdą, w nadchodzących miesiącach powinniśmy zacząć oglądać pierwsze zapowiedzi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię