Strona głównaWiadomościGhost of Tsushima – figurka Jina Sakai za ponad 4000 zł

Ghost of Tsushima – figurka Jina Sakai za ponad 4000 zł

Kolekcjonowanie gamingowych gadżetów to bardzo droga impreza. Prime 1 Studio zapowiedziało piękną figurkę z Ghost of Tsushima. Niestety cena ścina z nóg.

Pod koniec listopada Sucker Punch zapowiadało wydanie kolekcjonerskiej figurki do Ghost of Tshushima. Statuetka z podobizną Jina Sakai jest już dostępna w przedsprzedaży i dostępna w dwóch wersjach, standardowej oraz deluxe.

Ghost of Tsushima

Zobacz: Nvidia GeForce RTX 3080 Ti znaleziony w sterownikach HP OEM

Pierwsza kosztuje 1099 dolarów, czyli około 4035 złotych. Druga to już 1199 dolarów czyli około 4402 złote. W wersji tańszej Jin ma zakrytą twarz maską, w wersji droższej maskę trzyma w ręku.

Figurka w obu wersjach ma 58 cm wysokości i stoi na podstawie, na której jest lis. Całość wykonana jest z zachowaniem niesamowitej liczby detali. Zainteresowani mogą składać zamówienia przedpremierowe na stronie producenta. Wysyłka zaplanowana jest pomiędzy marcem a czerwcem 2022!

To oczywiście nie jedyne drogie gadżety spod znaku Prime 1 Studio. Fanów Wiedźmina może zainteresować Geralt z Rivii za 1449 dolarów czyli grubo ponad 5400 złotych.

Ghost of Tsushima dostępne jest na PS4 i PS5 w ramach wstecznej kompatybilności.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię