Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 otrzyma tryb Nowa Gra +. Autorzy zdradzają kilka kolejnych detali...

Cyberpunk 2077 otrzyma tryb Nowa Gra +. Autorzy zdradzają kilka kolejnych detali tworzonego świata

Cyberpunk 2077, jak na grę RPG przystało, nie pokaże wszystkiego za jednym podejściem. Oprócz rozgałęziającej się fabuły, CD Projekt RED ma jeszcze jeden pomysł by przekonać graczy do drugiego podejścia.

Nowa Gra + w Cyberpunk 2077, wcześniej tylko zasugerowana, teraz została oficjalnie potwierdzona. Wzmianka, która pierwotnie pojawiła się na łamach magazynu PSX Extreme, trafiła na Reddita. Jednak oprócz samego potwierdzenia, że Nowa Gra + powstaje, przedstawiciele CD Projekt RED nie ujawnili żadnych innych szczegółów na ten temat.

Zobacz: W Cyberpunk 2077 nie zagramy w Gwinta ani nic podobnego

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że postać, w którą się wcielimy, dość często będzie przebywała w swoim mieszkaniu. Nie będzie jednak żadnych opcji zmiany jego szczegółów wizualnych. Wygląda to na spójne ze światem gry – w realiach Cyberpunka 2077 mało kogo stać na własne mieszkanie czy dom, więc trudno oczekiwać możliwości jego dekorowania.

Zobacz: Cyberpunk 2077 będzie miał tryb fotograficzny

Z innych detali, po raz kolejny potwierdzono, że gra nie pozwoli na opiekowanie się psem ani żadnym innym zwierzęciem. Z resztą, w świecie gry większość czworonogów i tak nie żyje. Pozostaje mieć nadzieję, że skoro bohaterowi (bohaterce) towarzyszy hologram Keanu Reeves’a, to będzie też opcja hologramu psa lub kota.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię