Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – pierwsze DLC jeszcze w tym tygodniu?

Cyberpunk 2077 – pierwsze DLC jeszcze w tym tygodniu?

Paweł Sasko, główny projektant zadań w Cyberpunk 2077, podczas prowadzenia streamu mógł zapowiedzieć nadchodzące DLC. Co więcej, dodatek miałby trafić do graczy jeszcze w tym tygodniu.

Premiera Cyberpunk 2077 miała miejsce ponad siedem miesięcy temu. Przez ten czas ekipa CD Projekt RED dzielnie walczyła z problemami, które sama sobie zrobiła. Przez to obiecane DLC stały się tematem drugorzędnym. Teraz jednak deweloperzy powracają do niego. Podczas ostatniego streamu Paweł Sasko, główny projektant zadań zrobił coś co można uznać za zapowiedź pierwszego DLC.

Zobacz: Destiny 2 – Bungie wprowadza zmiany w systemie transmogryfikacji

Podczas wykonywania misji Pasażer (Lifew During Wartime) i przesłuchania naukowca, Andersa Hellmana – Sasko żartował, że przypomina on jednego z deweloperów CDPR. Następnie zbliżył na niego kamerę (postać w grze) i zadał pytanie odnośnie nadchodzącego DLC. Co więcej dodał:

Jeśli mrugniesz, DLC zostanie wypuszczone w tym miesiącu?

Helman mrugnął, Sasko podsumował to, że podczas kolejnego streama będzie miał dla graczy niespodziankę. Omawiany fragment możecie znaleźć poniżej.

Paweł Sasko teases the DLC premiere this month 🙂 from cyberpunkgame

Ostatecznie jednak premiery DLC możemy spodziewać się w sierpniu a nie w lipcu, bo tego zostało zaledwie kilka dni. Kolejny stream odbędzie się w najbliższą niedzielę, wtedy powinniśmy poznać więcej szczegółów.

Cyberpunk 2077 swoją premierę miał 10 grudnia 2020 roku na PC, PS4, Xbox One oraz w ramach wstecznej kompatybilności na PS5 i Xbox Series.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię