Strona głównaKonsolePhil Spencer opowiada o długoterminowych planach na Xbox

Phil Spencer opowiada o długoterminowych planach na Xbox

Szef Xbox, Phil Spencer opowiedział, o długoterminowych planach dotyczących nowej konsoli. Spencer wybiega w przyszłość nawet dziesięć lat do przodu.

Wydanie konsoli Xobx Series X pod koniec 2020 było dopiero początkiem. Teraz ekipa Xboxa ma jeszcze wiele planów do zrealizowania. Chociaż sama premiera konsoli została nieco przyćmiona przez pandemię Covid-19 oraz opóźnienia premiery Halo Infinite, zespół nadal idzie naprzód. Jak wyjaśnia Spencer premiera Xbox Series X była częścią tych planów.

Szef Xbox wziął niedawno udział w podcaście Majora Nelsona. Spędził trochę czasu rozmawiając o tym co będzie dalej z nową konsolą. Spencer opisał jak Xbox podchodzi do swoich głównych planów, mówiąc, że mają już gotową roadmapę nie tylko na następny, ale także na kolejne trzy lata. Spencer jest podekscytowany tym co pojawi się na Xbox w ciągu najbliższego roku lub dwóch.

Jest też inny plan, który jednak obejmuje od trzech do dziesięciu lat. Jak mówi są to rzeczy, które na pierwszy rzut oka kompletnie się nie sprawdzą. Zaraz potem dodał, że za taki pomysł była uważana kompatybilność wsteczna, która ostatecznie stała się strzałem w dziesiątkę.

Zobacz: Bully 2 porzucony na rzecz prac nad GTA 6

Teraz zespół ma za zadanie eksperymentować z pewnymi rzeczami, które mogą się okazać kamieniami milowymi w rozwoju Xbox. Ogólnie Spencer mówi dość enigmatycznie i możemy tylko wyobrażać sobie co w rzeczywistości ma na myśli. Niezależnie od tego czy będą to nowe dodatki do Xbox Game Pass, wygania gier, czy też większe rzeczy jak przejęcie innych studiów deweloperskich, fani mogą się spodziewać, że generacja Xbox Series z dotychczasowych będzie tą najlepszą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię