Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - ukryta wiadomość w nowym trailerze

Cyberpunk 2077 – ukryta wiadomość w nowym trailerze

Jeśli jakimś cudem jeszcze nie widzieliście nowego trailera Cyberpunk 2077, który został wczoraj pokazany na E3 2019, to szybko nadrabiajcie zaległości. Tym bardziej, że – w stylu CD Projekt RED – znajduje się w nim ukryta wiadomość do fanów.

Cyberpunk 2077 został zaprezentowany. W końcu poznaliśmy datę premiery gry, ale chyba większym zaskoczeniem była obecność na scenie Keanu Reevesa. Uwielbiany przez tłumy aktor zagrał jedną z postaci w polskiej grze.

Dzisiaj dowiadujemy się dodatkowo, że trailer zawiera ukrytą wiadomość. Bardzo szczerą i otwartą wiadomość, którą gracze powinni docenić.

W końcu, po miesiącach przygotowań, możemy podzielić się z wami czymś, nad czym ciężko pracowaliśmy – kinowym trailerem historii CP2077 oraz całkowicie nowym demem gameplayu! Tak, tak, wiemy – na razie demo dostępne jest tylko dla szczęśliwców z biletami na E3, a reszta będzie musiała poczekać na Gamescom lub publiczną sesję Q&A deweloperów streamowaną z PAX w sierpniu. Już czujemy jak niszczycie nas w sieci. „Dlaczego nie traktujecie nas fair”, „dlaczego od razu nie pokażecie gameplayu?”. Powodem jest to, że chcemy wyciągnąć jak najwięcej z miesięcy spędzonych na przygotowaniu dema i pokazać je po raz pierwszy na E3 oraz Gamescomie. Wypuszczenie go od razu zabrałoby jakikolwiek sens prezentacji Gamescome, a także ograniczyłoby nas w budowaniu hype’u. Dlaczego jest nam potrzebny? By zainteresować więcej graczy CP2077, by ci potem sięgnęli po grę, na co bardzo liczymy. Bardzo zależy nam by CP2077 był świetną grą i chcemy, by jak najwięcej graczy ją odkryło i doświadczyło opowiadanej historii. Poza tym hype może zmienić się w sprzedane kopie (nie jesteśmy w końcu organizacją charytatywną), a dobra sprzedaż pozwoli nam się rozwinąć, podejmować ryzyko oraz dostarczać nowe i genialne gry dla waszej rozrywki.

No i nie zapomnijmy o jednej ważnej zapowiedzi – dacie premiery. Za mniej niż rok, 16 kwietnia 2020 roku, w końcu będziecie mogli zagrać w Cyberpunk 2077. Jak zapewne zauważyliście, przygotowaliśmy dla was 2 edycje gry. Dlaczego tylko dwie? Ponieważ gdy my zamawiamy przedpremierowo nie lubimy wchodzić na Wikipedię tylko po to by je porównać. Zależy nam na prostocie: jest edycja standardowa, którą wybierze większość graczy, oraz edycja kolekcjonerska. Chociaż jesteśmy naprawdę dumni z kolekcjonerki, chcemy zwrócić waszą uwagę na edycję standardową. Dlaczego? Ponieważ naprawdę wyczerpaliśmy limit zawartości pudełka z gadżetami. Wydaje się nam, że zwiększy to poprzeczkę dla innych „edycji standardowych”.

Co więcej, skoro grę można zamawiać przedpremierową możesz zastanawiać się czy w ogóle warto zrobić. Tak – jeżeli chcesz nas dodatkowo wesprzeć. Sprzedaż przedpremierowa zwiększa oczekiwania – im więcej kopii kupicie przed premierą, istnieje większe prawdopodobieństwo zainteresowania sprzedawców detalicznych (cyfrowych oraz fizycznych). A więc, skoro podoba ci się to co pokazaliśmy, będziemy wdzięczni gdy „zagłosujesz na tak” dla CP2077 poprzez kupienie preodera. Jeżeli wciąż masz wątpliwości radzimy poczekać na więcej materiałów czy recenzji. Naszym celem jest to, by CP2077 było czymś co cię naprawdę ucieszy a preorderu nie będziesz żałować.
Trzymaj się i nie możemy doczekać się Twojej wizyty w Night City!”
Zespół CD PROJEKT RED

Jak podoba Wam się wiadomość? Za to chyba wszyscy cenimy CD Projekt RED – za szczerość!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię