Strona główna Gry Aktualności Ruszyła petycja w sprawie Cyberpunk 2077. Czego domagają się gracze?

Ruszyła petycja w sprawie Cyberpunk 2077. Czego domagają się gracze?

Spokojnie – nie chodzi o żadne kwestie, które w ostatnim czasie wywołały kontrowersje. Wręcz przeciwnie. Gracze domagają się czegoś, co CD Projekt RED powinien zrobić bez najmniejszego zastanowienia.

Na stronie Change.org pojawiła się niedawno petycja w sprawie gry Cyberpunk 2077. Gracze domagają się w niej, aby po ukończeniu gry na 100 procent (co na pewno nie będzie łatwe) każdy otrzymywał osiągnięcie o nazwie „You’re Breathtaking”. W momencie pisania tego tekstu podpisało się pod nią ponad 30 tys. osób i liczba cały czas rośnie.

Petycja to oczywiste nawiązanie do prezentacji gry na konferencji Microsoftu w trakcie E3 2019, w trakcie której na scenie pojawił się Keanu Reeves. Po chwili usłyszał od jednego z fanów „You’re Breathtaking”, na co błyskawicznie odpowiedział mu tym samy. Później CD Projekt RED zaproponowało „krzykaczowi” darmową wersję kolekcjonerską gry. Ten podziękował za propozycje, ale zażądał w zamian czegoś innego, za co został mocno skrytykowany.

W innej petycji gracze domagają się, aby 16 kwietnia 2020 roku, czyli dzień premiery gry, był wolny od pracy i szkoły. To będzie raczej trudne do zrealizowania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE