Strona główna Konsole Nintendo Switch Mini: chiński producent akcesoriów zaprzecza produkcji konsoli

Nintendo Switch Mini: chiński producent akcesoriów zaprzecza produkcji konsoli

Wczoraj informowaliśmy Was o chińskim producencie akcesoriów do konsoli Nintendo, który przez przypadek potwierdził powstanie Switch Mini. Teraz firma wyjaśnia całą sytuację informując, że Switch Mini nie możemy traktować jako potwierdzenia produkcji konsoli przez Nintendo.

Chiński producent HonSon rozesłał niedawno informacje na temat dostępności nowych akcesoriów dedykowanych dla konsoli Switch Mini. To zasugerowało, że firma wie o czymś o czym nie wiedzą jeszcze gracze. Teraz zostało wystosowanie sprostowanie. HonSon informuje, że nie wie czy rzeczywiście Nintendo będzie produkowało konsolę Switch Mini, a sam system nie został jeszcze potwierdzony. Pokazywanych akcesoriów nie można jeszcze kupić. Co więcej według zapewnień nie są one jeszcze produkowane.

Nintendo Switch Mini

Według HonSon oferta została przygotowana na domysłach i prognozach jakie pojawiły się w Wall Street Journal, które to informowało, że zminiaturyzowana wersja Switch zastąpi konsolę 3DS. Przedstawiane akcesoria trafią do produkcji dopiero w momencie, gdy Nintendo oficjalne potwierdzi konsolę.

W tej sytuacji pozostaje oczekiwać na oficjalne informacje od Nintendo. Gdy tylko w sprawie pojawi się coś nowego, damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetweaktown
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE