Strona głównaGadżetyCyberpunk 2077: You Have My Word - trwają prace nad kolejnym, ekskluzywnym...

Cyberpunk 2077: You Have My Word – trwają prace nad kolejnym, ekskluzywnym komiksem

Dark Horse Comics rozszerza uniwersum Cyberpunk 2077 o kolejny komiks – tym razem  z podtytułem You Have My Word. Będzie to komiks w serii limitowanej.

Nowy komiks Cyberpunk 2077: You Have My Word wyjaśnia co dzieje się kiedy nowy projektu zabudowy wchodzi na terytorium gangu Valentinos. Autorem scenariusza komiksu jest Bartosz Sztybor, który przede wszystkim jest scenarzystą w CD Projekt RED. Rysunki stworzył duet Jesus Hervas i Giulia Brusco. 

Oto jak komiks opisuje wydawca:

Rada Night City otrzymała propozycję budowy osiedla mieszkaniowego – delikatne naruszenie strefy bronionej przez gang Valentinos. Gang zatrudnia trzech cyberpunków by dyskretnie i strategicznie zamknąć projekt, ale ich misja okazuje się dużo trudniejsza.

Sztybor pisze także scenariusz do nowego komiksu z przygodami Wiedźmina – Lament Wiedźm. Ten powinien pojawić się na rynku już w maju. 

Zobacz: Cyberpunk 2077 – CDP zwrócił graczom pieniądze za 30 000 gier

CP 2077: You Have My Word to kolejna współpraca między CD Projekt RED i Dark Horse. Wcześniej pojawił się między innymi album Trauma Team oraz kilka książek z artworkami z gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię