Strona głównaGryAktualnościDays Gone 2 – 80 tysięcy podpisów pod petycją o stworzenie gry

Days Gone 2 – 80 tysięcy podpisów pod petycją o stworzenie gry

Informacja o tym, że Days Gone 2 nie zostanie stworzone stała się motorem do działania. Gracze zebrali blisko 60 tys. podpisów pod petycją do Sony z prośbą o kontynuację gry.

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że Days Gone 2 nie powstanie. Argumentem był długi czas rozwoju oryginały oraz mieszany odbiór graczy. Zespół Sony Bent pomaga teraz Naugty Dog w projekcie dla wielu graczy.

Zobacz: PS5 – Sony cichaczem dodaje opcje HDMI Link, która działa jak chce

Days Gone 2

Wiadomość zmobilizowała graczy do podjęcia działań. Zaledwie dwa tygodnie temu organizator był zachwycony, że uzyskał 102 podpisy. Teraz petycja na Change.org zdobyła już 78 tysięcy podpisów.

Organizator petycji apeluje:

Są miliony ludzi, którzy chcą, aby Sony PlayStation zatwierdziło Days Gone 2. I chcę, aby wszyscy fani podpisali tę petycję. Nie mogą po prostu wyciągnąć wtyczki z tak niesamowitej gry, która zakończyła się zawieszeniem na klifie.

Niedawno dyrektor kreatywny Naughty Dog stwierdził, że gracze nie powinni się dziwić, że jakaś gra nie ma kontynuacji jeżeli nie kupują gier w dniu premiery za pełną cenę. Z kolei Days gone już 18 maja trafi na PC.

A wy chcielibyście żeby powstało Days Gone 2?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię