Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaCzarna Panera 2 – pierwsze ujęcia i plany producentów

Czarna Panera 2 – pierwsze ujęcia i plany producentów

Do sieci trafiły pierwsze materiału z planu zdjęciowego Czarnej Pantery 2. Twórcy szykują scenę, która godnie pożegna T’Challa granego przez zmarłego w ubiegłym roku Chadwicka Bosemana.

Według przecieków Czarna Panera 2 opowie historię wojny pomiędzy Wakandą a Atlantydą. Możemy spodziewać się także pojawienia się Namora, jednego z popularnych bohaterów Marvela. Co ciekawe, do filmu może dołączyć również jeden z X-Menów, tym samym oficjalnie wciągając uniwersum mutantów do MCU.

Zobacz: Intel zmienia nazewnictwo swoich procesów technologicznych, na bardziej przejrzyste

Obecnie twórcy mają pracować m.in. nad sceną, która wydawała się dziać w sali tronowej króla Wakandy. Jednak na postawie napisów na ścianie i znajomości alfabetu Wakandy internauci odkryli, że to nie sala tronowa a grobowiec. Napisy na kolumnach odnoszą się bezpośrednio do T’Challi granego przez Chadwicka Bosemana. Przypuszczamy zatem, że w drugiej części poznamy okoliczności śmierci bohatera i zobaczymy scenę pożegnania króla.

Na krześle reżyserskim ponownie zasiada Ryan Coogler. Na ekranie zobaczymy Danai Gurirę, Lupitę Nyong’o, Letitię Wright oraz Martina Freemana. Premiera Czarna Pantera 2 zaplanowana jest na 8 lipca 2022.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię