Strona głównaPoradnikiCzerwcowe premiery gier na PC - w kompach będzie się grzało

Czerwcowe premiery gier na PC – w kompach będzie się grzało

Gamingowi synoptycy zapowiadają kilka niebezpiecznych burz dla naszych komputerów. Dlatego lepiej być w pobliżu myszki i klawiatury w dniu premiery piorunująco dobrych gierek.

Dla wielu graczy czerwiec jest pierwszą oznaką wolności od szkoły, która otwiera drogę do innej organizacji czasu. Na horyzoncie czekają wycieczki, wakacyjne romanse, czy też innego rodzaju atrakcje pozwalające rozwijać swoje pasje. Nie możemy jednak zapomnieć również o grach, które oczekują swojego debiutu.

Kilka z nich jest naprawdę gorących i dlatego spieszymy Wam z przedstawieniem co ważniejszych produkcji PC zaplanowanych w czerwcowym kalendarzu premier.

 

1. Far Cry 5: Mroczne Godziny
[you tube=DB4rtwTDIWk]

Pierwszy dodatek do Far Cry 5 będzie jednym z powodów, dla których warto zastanowić się nad zakupem kompletnego wydania gry. To będą wyjątkowo Mroczne Godziny dla osób miłujących rozróbę i klimat. Jedno i drugie znajdziemy w samym sercu Wietnamu, gdzie jako żołnierz amerykańskiej armii zmierzymy się ze wszystkimi mieszkańcami dżungli, uwzględniając moskity, jaguary i silną grupę wsparcia Wietkongu. Zaciągniemy się zapachem świeżego napalmu o poranku 5 czerwca.

 

2. Vampyr
[you tube=HiC2zJGPGiM]

Czy wszystkie wampiry są złe z natury? Choć bez wyjątku uzbrojone w te same cechy drapieżników, niektóre zdają się bardziej człowiekiem niż potworem. Taki też jest główny bohater z Vampyra, który przed felerną mutacją był przykładnym chirurgiem ratującym życie. Po zmianie stron nie zmienił upodobań do niesienia pomocy, ale jego humanitaryzm krzyżował się z pragnieniem krwi. O tym, jak skończy się jego walka z nałogiem, zadecydują gracze, ratując mieszkańców Londynu przed epidemią hiszpanki lub skazując ich na śmierć. Szykujcie się, bo 5 czerwca zobaczymy ostatni wschód słońca.

 

3. Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr
[you tube=9BlahcrV4Mc]

W imię wielkiego Imperatora wyplenimy plugastwo zamieszkujące rubieże cywilizacji ludzkiej. Pełniąc rolę Inkwizytora staniemy oko w oko z pradawnym złem, heretykami i siłami Chaosu liczącymi nawet do setki przeciwników. Aby poradzić sobie z niebezpieczeństwem czającym się za płaszczem ciemności, nasz bohater wykorzysta nie tylko modyfikowalną broń i pancerze, ale również elementy otoczenia stanowiące osłonę i idealny punkt do szybkiej regeneracji zdrowia. Nierównej walce aczkolwiek zawsze towarzyszyć będzie cel, misje zlecone przez niezależnych NPC, którzy są kluczowi dla głębszego poznania fabuły i stworzeń zamieszkujących tajemnicze lokacje. Ziemie Imperium opuścimy jeszcze 5 czerwca.

 

4. Jurassic World: Evolution
[you tube=reBwjqOhu-g]

12 czerwca wreszcie będziemy mogli skreślić z listy marzeń założenie własnego parku rozrywki. Jednakże mowa tu o parku niezwykłym, w którym główną atrakcją będą żywe dinozaury. Jako zarządca obiektu wypełnionego raptorami i T-Rexami zadbamy o ich właściwą prezencję i warunki życia zgodne z regulaminem Sanepidu. Jakkolwiek ważna jest misja ożywiania dawnych gatunków, naszym priorytetem będzie zarabianie dino-dolarów pozwalających odtworzyć pierwotny pomysł założyciela filmowego Parku Jurajskiego.

 

5. Neverwinter Nights: Enhanced Edition
[you tube=bTJZHMMFDpw]

Legendarny RPG powraca na blaszaki w odświeżonej grafice, rozdzielczości 4K i z mnóstwem ulepszeń. Po uzyskaniu pozytywnych opinii na Steamie, twórcy postanowili wydać pierwszą część Neverwitner Nights również w formacie pudełkowym oferując nadto oficjalne DLC Shadows of Undrentide, Hordes of the Underdark oraz Kingmaker. Autorzy „remastera” zachowali pierwotny charakter gry, ulegając jedynie sugestiom lojalnych graczy, by dopasować interfejs do wymogów wyższej rozdzielczości, dodać wsparcie dla modów, czy też wcześniejszych zapisów stanu gry. Na najlepszą, pudełkową wersję klasyki gatunku musimy poczekać do 22 czerwca.          

 

6. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
[you tube=OcL7W4ydpIM]

Raz na jakiś czas w branży gamingowej zdarza się cud. 29 czerwca ujrzymy na PC jamraja pasiastego w remasterowanych trzech pierwszych częściach Crash Bandicoot. Słynne platformówki w najnowszym wydaniu oczarują nas całkiem przebudowaną oprawą graficzną, wodotryskami, cutscenkami, a także modelami postaci sprowadzając całokształt rozgrywki do współczesnych standardów zabawy.    

 

7. The Crew 2
[you tube=_1stG2me5VY]

Stany Zjednoczone to Ziemia Obiecana dla wyjętych spod prawa kierowców. Utopia nielegalnych wyścigów stanie otworem w The Crew 2 dla wszystkich graczy chcących bić rekordy nie tylko na ulicy, ale też w powietrzu i morzu. W porównaniu do pierwszej części gry wyścigowej zmieni się praktycznie wszystko. Większy poziom wrażeń, więcej pojazdów i więcej okazji do sprawdzenia swoich rajdowych umiejętności – nie zapomnijcie tylko zapiąć wcześniej pasów, bowiem prędkość bywa tu zdradliwa dla osób dodających gazu na ostrych zakrętach. O amerykańską wizę będziemy się starać 29 czerwca.          

Na które gierki czekacie najbardziej? Dajcie upust Waszej cierpliwości w polu komentarzy, byśmy mogli razem z Wami odliczać dni do oficjalnej premiery.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię