Division 2 może zostać ukończone w całości przez jednego gracza

Opublikowany: 2018-07-09 przez SoSlowGamer

Ubisoft oficjalnie potwierdził, że podobnie jak w przypadku pierwszej części, kampania Division 2 może być ukończona w całości przez jednego gracza. Osoby preferujące samotną rozgrywkę będą mogły czerpać przyjemność z ogrania tytułu.

Informacji takich udzielił Mathias Karlson reżyser gry. Przyznał, że the Division 2 można w całości przejść solo be pomocy przyjaciół.

Możesz zagrać całą kampanią od samego początku do końca sam. Ale możesz to oczywiście zrobić również w trybie współpracy grając z przyjaciółmi nawet w cztery osoby. Nie ma dobrego ani złego sposobu grania.

Dotąd nie było jasne, czy misje w grze będą odpowiednio dostosowane, aby samotni gracze mogli je przejść. Patrząc na oryginalną grę z 2016 roku misje były prawie niemożliwe do realizacji bez współpracy z innymi graczami. Eliminacja wrogów zajmowała całe godziny, podczas gdy sami mogliśmy zginąć od kilku strzałów. W finalnych misjach wystarczyło jedno trafienie ze strzelby aby gryźć ziemie i wracać do ostatniego punktu kontrolnego.

Premiera The Division 2 zaplanowana jest na 15 marca 2019. Przed premierą udostępniona zostanie również wersja beta.

A Wy wolicie grać w kooperacji czy sami? Dajcie znać w komentarzach.

Komentarze

Odpowiadasz na komentarz # - zrezygnuj

Podobne

Ładowanie danych...