Strona głównaGryCzy BioWare pracuje nad kolejną częścią Dragon Age?

Czy BioWare pracuje nad kolejną częścią Dragon Age?

W najnowszym wpisie na blogu BioWare Casey Hudson ujawnił, że firma pracuje obecnie nad kilkoma niezapowiadanymi wcześniej tytułami. Wśród nich znajduje się jeden czerpiący garściami z Dragon Age.

Ponadto Hudson podzielił się kilkoma dodatkowymi informacjami na temat Anthem. W pierwszej kolejności zacznę od niezapowiedzianego wcześniej projektu. Według informacji we wpisie, BioWare stworzyło kilka małych zespołów, które pracują nad kolejnymi grami studia, w tym jedną, która klimatem zbliżona jest do Dragon Age. Hudson nie wyjawił czy gra będzie kolejną częścią serii czy da początek zupełnie nowej.

Jeśli chodzi o Anthem, Hudson stwierdził, że gracze będą w centrum historii i to od ich decyzji będzie zależało, co dalej wydarzy się w grze, oraz czy staną się bohaterami. A pamiętajmy, że będzie to gra sieciowa dla wielu graczy, więc ciężko sobie wyobrazić, że każdy z nich będzie w centrum wydarzeń.

W grze BioWare powinieneś czuć, że historia dotyczy Ciebie. Tworzysz własną postać, i to ty decydujesz, co dalej, czy stajesz się bohaterem. Myślę, że powodem, dla którego ludzie obawiają się, czy takie rzeczy są możliwe w grze wieloosobowej jest to, że nigdy wcześniej nie zastosowano takiego trybu rozgrywki.

Hudson doszedł do wniosku, że BioWare podejmuje ten problem. Studio projektuje całą grę w taki sposób, aby zapewnić jego rozwiązanie, a także udostępnić szczegóły jak to działa.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jestem ciekaw tytułu związanego z Dragon Age. Jak obstawiacie to będzie kolejna gra serii czy może coś zupełnie innego? dajcie znać w komentarzach.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię