Strona głównaGryAktualnościCzyżby Ubisoft szykował się do ujawnienia nowego Prince of Persia?

Czyżby Ubisoft szykował się do ujawnienia nowego Prince of Persia?

Ten moment może wreszcie nastąpić. Według najnowszych plotek niedługo zobaczymy oficjalną prezentację nowego Prince of Persia.

Electronic Arts poinformowało niedawno, że EA Play Live w tym roku się nie odbędzie. Na szczęście nie wszyscy wydawcy postanowili pójść w ich ślady. Ubisoft szykuje się podobno do obszernego pokazu, którego bohaterem będzie Prince of Persia.

Zobacz: Epic Games przekaże część z wpływów z Fortnite na pomoc Ukrainie

Ubisoft mógł ostatnio odsunąć się w cień, ale w zanadrzu ma wciąż kilka ogromnych marek, które czekają na swoją szansę w świetle reflektorów. Według Xfire wydawca planuje bogaty w nowe ogłoszenia pokaz. Podczas prezentacji mielibyśmy zobaczyć aż 20 różnych tytułów.

Mówi się o między innymi o sequelu do Immortals Fenyx Rising, Skull & Bones czy The Crew 3. Wśród prezentacji planowanych na ten Ubisoft Showcase jest również Prince of Persia. Tym razem ma nie być to remaster, tylko nowa, pełnoprawna odsłona serii.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię