Strona głównaGryDAEMON X MACHINA – dostępne za darmo

DAEMON X MACHINA – dostępne za darmo

Zgodnie z obietnicą, w tym tygodniu Epic Games Store udostępnia, całkowicie za darmo, grę akcji DAEMON X MACHINA. Jak zawsze na dodanie tytułu do swojej biblioteki gier macie ograniczony czas.

W DAEMON X MACHINA wcielamy się w Outera, przedstawiciela nowej ludzkiej rasy, która powstała w wyniku katastrofy znanej jako Moonfall. Jako najemnik organizacji Orbital stajemy na linii frontu by wziąć udział w desperackiej wojnie, której stawką jest przetrwanie ludzkości. Naszej planety musimy bronić przed zbudowaną sztuczną inteligencją nazwaną Immortals.

Zobacz: Steam Deck – problemy z działaniem Wiedźmin 3 i Valheim

CECHY GRY

  • Szybuj swoim mechem nad polem bitwy i wdawaj się w dynamiczne potyczki o wysokie stawki, walcząc z oszalałymi maszynami i ogromnymi Colossal Immortalsami.
  • Różne bronie i części pozwolą Ci w pełni dostosować mecha Arsenala do swoich potrzeb.
  • Przeszukuj pokonanych przeciwników, by zebrać przydatne na polu bitwy części i bronie.
  • Dostosuj swój awatar gracza z użyciem różnych opcji kosmetycznych. Pójdź pod nóż i pozwól zmodyfikować swoje ciało. Chociaż nie będziesz już przypominać człowieka, zyskasz nowe umiejętności.
  • Współpracuj z graczami w sieciowym trybie kooperacyjnym, aby niszczyć bossów, lub wykonuj z nimi misje eksploracyjne w celu oznaczania baz Immortalsów i odblokowania potężnego sprzętu.
  • Walcz z innymi graczami w trybie rywalizacji 1 na 1 lub 2 na 2 i pnij się po szczeblach rankingu, aby zostać najdzielniejszym najemnikiem.

Na pobranie DAEMON X MACHINA macie czas do przyszłego czwartku do godziny 17:00. Aby dodać grę do swojej biblioteki Epic należy wejść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię