Strona głównaWiadomościOprogramowanieOpera GX – jedyna na świecie przeglądarka dla graczy i graczek –...

Opera GX – jedyna na świecie przeglądarka dla graczy i graczek – wchodzi do Epic Games Store

Opera GX wchodzi do Epic Games Store, stając się pierwszą przeglądarką internetową dla graczy i graczek dostępną w tym popularnym sklepie.

Dzięki zestawowi unikalnych funkcji, w tym limitowaniu użycia procesora, pamięci RAM i sieci, a także wyjątkowemu designowi, inspirowanego grami, w tym dynamicznie zmieniającemu się podkładowi muzycznemu, Opera GX jest idealnym rozwiązaniem dla graczy w metawersie Epic. Od teraz użytkownicy i użytkowniczki Epic Games Store uzyskają także dostęp do GX Corner, wyjątkowego serwisu z najlepszymi ofertami, darmowymi grami, kalendarzem z nowościami i wiadomościami ze świata gier.

GX EMPIC GAMES2

Opera GX to adaptacja Opery, sprawdzonej, innowacyjnej przeglądarki internetowej do świata gier. GX to nie tylko wyjątkowe wrażenia w trakcie internetowych rozgrywek, to także pełna integracja z takimi komunikatorami jak Twitch, Discord czy serwisami społecznościowymi. Przeglądarka obsługuje również dynamiczne efekty świetlne RGB na urządzeniach współpracujących z Razer i Corsair. Natomiast społeczność GX w serwisie Discord jest największym serwerem w kategorii technologicznej z rzeszą liczącą ponad 500 000 użytkowników.

Od momentu premiery sklep Epic Games Store stał się popularnym miejscem dystrybucji gier i oprogramowania online, dając graczom bardzo pożądaną i wieloplatformową możliwość wyboru. Misją Opera jest tworzenie wysokiej jakości rozwiązań dopasowanych do wymogów i potrzeb użytkowników. Właśnie to doprowadziło nas do stworzenia Opery GX, która stała się dla milionów graczy przeglądarką pierwszego wyboru ze względu na jej funkcje, design i możliwości. Opera GX idealnie pasuje do Epic ponieważ łączy nas wspólny cel jakim jest danie wyboru wielomilionowej społeczności graczy. — mówi Annette de Freitas, Head of Business Development w Opera Gaming.

 Uruchomiony w 2018 roku przez studio stojące za produkcją Fortnite – Epic Games Store łączy miesięcznie 62 miliony aktywnych graczy z wybranymi przez nich tytułami. Opera GX jest dostępna do pobrania na systemy Windows i Mac z Epic Games Store pod tym linkiem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię