Strona głównaWiadomościDaniel Magical i jego matka idą do więzienia

Daniel Magical i jego matka idą do więzienia

Patostreamer znany jako Daniel Magical oraz jego matka niebawem dostaną wezwania do stawienia się w zakładzie karnym. Długa batalia sądowa zakończyła się skazującym, prawomocnym wyrokiem sądu.

Jak donosi portal torun.naszemiasto.pl patostreamer Daniel Magical oraz jego matka po długiej batalii sądowej zostali skazani prawomocnym wyrokiem na kary pozbawienia wolności. Daniel Z. otrzymał karę roku pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Jego matka Małgorzata Z otrzymała karę ośmiu miesięcy pozbawienia wolności w zakładzie karnym.

Zobacz: Splinter Cell Chaos Theory – za darmo

Prawomocne zarządzenie wykonania kary dla Magicala datowane jest na 9 listopada. Tydzień wcześniej identyczne zostało wykonane dla jego matki. Teraz Magical i jego rodzicielka mogą spodziewać się „zaproszeń do więzienia”. Jeżeli dwukrotnie nie odbiorą wezwania, sąd uzna, że zostały one skutecznie doręczone i w przypadku niestawienia się w zakładzie oboje zostaną doprowadzeni tam przez policję.

Magicalowi został zasądzony rok więzienia w zawieszeniu, za publiczne nakłanianie matki i jej konkubenta do składania fałszywych zeznań na komisariacie. Warunkiem zawieszenia kary było podjęcie przez patostreamera pracy zarobkowej, nie organizowanie oraz nieuczestniczenie w stremach z udziałem alkoholu, wulgaryzmów i przemocy oraz poddanie się dozorowi kuratora. Magical nie spełnił tych obowiązków, dalej streamował, nie znalazł pracy i nie odbierał telefonów od kuratora.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię