Strona głównaWiadomościDaniel Magical i jego matka zostali zatrzymani przez policję

Daniel Magical i jego matka zostali zatrzymani przez policję

Jak podaje Gazeta Pomorska, Daniel Magical i jego matka zostali zatrzymani przez toruńską policję. Z jakiego powodu? Pochwalili atak na prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza.

Policja potwierdziła, że zatrzymała dwie osoby – syna i matkę, w związku z publicznym wyrażaniem aprobaty wobec popełnionego przestępstwa. Chodzi o pochwały z powodu ataku na śp. Pawła Adamowicza – prezydenta Gdańska. Tożsamość zatrzymanych póki co nie jest oficjalna, ale z informacji Gazety Pomorskiej wynika, że są to znany pato-streamer Daniel Magical oraz jego matka, czyli tzw. Goha.

– Nie mogę podawać żadnych danych osobowych. Potwierdzę tylko, że zatrzymane zostały dwie osoby, które usłyszały zarzut. Były już wcześniej znane policji – mówi rzeczniczka toruńskiej komendy.

Daniel Magical, na jednym z ostatnich streamów, powiedział o Pawle Adamowiczu, że cyt: „niestety przeżył”. Po chwili jego matka dodała „niech zdycha”. Właśnie z tego powodu zostali zatrzymani przez policję. Grozi im do roku pozbawienia wolności. Funkcjonariusze zabezpieczyli też komputery znajdujące się w miejscu zatrzymania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

5 KOMENTARZE

  1. lol, a rozbojnicy, pedofile i gwalciciele bywa ze dostaja zawiasy… zachowali sie jak tepaki, grzywna by wystarczyla a tu zatrzymanie…

  2. Patologią sa ci wszyscy,którzy płacą doneyty na streamach . Gdyby nie płacili to streamy na youtube nie miałyby sensu. Za darmo by nie pokazywal patologi. Wtedy Daniel i cała reszta poszłaby by do normalnej pracy.

  3. Sąsiedzi odpoczną sobie. You Tube na żywo to 80% samo dno. Dziwie się że Toruńska Policja i sam Komendant nic nie robili przez tyle lat. Powinny być rygorystyczne ograniczenia w transmisjach na żywo!!! Wolność słowa jak najbardziej, ale nie patologia.

  4. To jest straszne jak facebook promuje ludzi którzy szerzą mowę nienawiści w internecie. Podobno są na to bardzo uczuleni a jego grupa gdzie jest ponad 100 tys osób w tym wielu młodych ludzi nadal istnieje i ma się bardzo dobrze! Brawo facebook za promowanie patologi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię