Strona głównaWiadomościDaniel Magical i Rafonix znowu zbanowani na YouTubie. I bardzo dobrze!

Daniel Magical i Rafonix znowu zbanowani na YouTubie. I bardzo dobrze!

Patostreamerzy nie mają łatwego życia w walce z YouTubem. Serwis systematycznie blokuje kolejno zakładane przez nich kanały. W ostatnich dniach stało się tak z nowymi kontami Rafonixa i Daniela Magicala, którzy już wielokrotnie zmieniali swoje nicki na YouTubie.

YouTube permanentnie zbanował najnowsze kanały Rafonixa i Daniela Magicala. W obu przypadkach serwis nie blokuje ich z powodu konkretnych naruszeń, a za całokształt działalności. Co prawda zarówno kanał Urzędnicza (Daniela Magicala), jak i Rafał Krasucky (Rafonix) przez jakiś czas działały bez ingerencji YouTube’a, ale najwyraźniej skończył się dzień dziecka.

Obaj zainteresowani wyraźnie nie mają zamiaru się poddawać (pisownia oryginalna):

– Siema pewnie już wiecie zostałem zbanowany na youtube, ale spokojnie nie poddam się i już założyłem nowe konto link w opisie – skomentował sprawę Daniel Magical.

Z kolei Rafonix za wszystko wini Gurala, przez którego media zainteresowały się tzw. patostreamerami (pisownia oryginalna):

– xD ładny youtubek haha kanał magicala i moje 2 spadly dzis z rowerka haha. Mówiłem że tak bedzie wystarczy ze wrócił ten przez którego wtedy media zaczely dym robic. Mówie u guralu. komedia – napisał Rafonix.

Oczywiście nie zamierzamy podawać linków do nowych kanałów obu streamerów. Nie zamierzamy w żaden sposób ich promować. Jeśli kiedykolwiek będziemy mieli taką możliwość, to z chęcią przyczynimy się do zamykania ich kolejnych kont.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceAPYNews
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię