Strona głównaWiadomościDanielMagical zbanowany na YouTubie

DanielMagical zbanowany na YouTubie

Naczelny polski patostreamer – Daniel ‘Magical’ Zwierzyński – będzie musiał zrobić sobie przerwę od internetowych transmisji. W nocy z 16 na 17 sierpnia wszystkie jego konta na YouTubie zostały zbanowane. 

Historia DanielaMagicala to temat na osobny artykuł. Zwierzyński został wypromowany przez użytkowników serwisu Wykop, którzy widzieli w nim prostego, nieco głupkowatego, ale niegroźnego streamera. Z czasem wszystko się odmieniło. Teraz to najprawdopodobniej Mirki i Mirabelki (bo tak określają się użytkownicy Wykopu) doprowadzili do zamknięcia wszystkich kanałów Magicala. Ich zdaniem patostreamer zastraszał byłą dziewczynę i namawiał ją do stosunku seksualnego. Wyrok został wydany. 

Liczne zgłoszenia od użytkowników YouTube’a mogły doprowadzić do zamknięcia wszystkich kanałów DanielaMagicala. Streamer poinformował jedynie, że nie zamierza się poddawać (pisownia oryginalna): 

– Nie poddamy się ! Dzisiaj wieczorem po treningu zaczynam pisać wiadomość do youtube. Ban wleciał przez kanał „JacaPraca ” Jest to bardzo dziwna sprawa. Od jutra zaczynamy zmiany i tak miała być przerwa. Zaczniemy ogarniać mieszkanie, w końcu sobie worek zamontuje w pokoiku na haku, odróbki zacznę sumiennie robić i jeszcze więcej zacznę trenować . Ile razy było, źle i wracaliśmy z rekordami Polski, to jeszcze nie koniec !!! 

To już kolejny patostreamer, który musiał pożegnać się ze swoim kontem. Wcześniej to samo spotkało Rafatusa, Rafonixa oraz Gurala. Niektórzy próbowali swoich sił na innych platformach, ale ich popularność już nie jest tak wysoka. I bardzo dobrze! Oby YouTube w końcu wziął się za takich ludzi. 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

  1. wypraszam to sobie!!!
    Rafonix już się uspokoił i nie robi patostreamów
    ale no k*rwa oczywiście ludzie muszą się do niego jeszcze przypi*rdalać i
    mówić że Rafonix to patologia

    pozdro 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię